Executare silita Cuculis si Asociatii

Titlul Executoriu, Instanta de Executare, Contestatia la Executare, Executarea Silita, Sechestrul Judiciar
Post Reply
Bogdann

Executare silita Cuculis si Asociatii

Post by Bogdann » 05 Jun 2019, 14:52

Buna ziua. Am luat legatura cu Cabinetul de avocatura Cuculis si Asocitatii pentru solutionarea unui caz in calitate de debitor cu firma de recuperari creante KRUK.
In faza incipienta Cuculis si Asociatii au specificat ca procesul poate fi castigat. In foarte scurt timp( o saptamana) am anuntat ca doresc sa renunt la caz fiindca nu sunt sanse de castig. Am primit un refuz categoric din partea Cuculis si Asociatii acestia pretinzand ca vor un onorariu de 2000 de lei desi nu au inceput nicio activitate in prezentul caz. Mai mult, am primit on instiintare de executare silita pentru onorariul lor pe care in consider nemeritat intrucat nu s-a instituiut nicio procedura. Doresc sa precizez ca acest cabinet de avocatura lucreaza fraudulos cu clientii si in cazul de fata seamana a jecmanire. Cu aceasta ocazie pote afla si alti potentiali clienti ce fel de firma este Cuculis si Asociatii, care profita de clienti, va jecmanesc si mai mult, nu rezolva cazurile. Cat de curand voi face publica informatia si prin alte canale media, privind modul de lucru Cuculis si Asociatii!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests