Doresc informati

Sectiune destinata celor care isi cauta un avocat.
Post Reply
Gherghina florin

Doresc informati

Post by Gherghina florin » 20 Mar 2019, 21:55

Buna seara am o problema si cum.ma puteti ajuta.eu am fost chemat cu familia de catre o matusa de a ai an anglia cu scopul ca ne va ajuta sa munci acolo .ajunsi acolo la trei zile parinti sotie sau desparti motiv pentru care aceasta matusa sa rasbunat pe familia mea cautand discuti si reprosuri zilnice timp de doua saptamani asupra familiei mele facand tot posibilul ca sami destame familia pe mine mau dat afara din aceea locuinta si trimis an tara sotia a ramas acolo cu copilul sotia an momentu de fata nu vrea sa mai vina an tara eu nu sunt divortat de ea si nu am.dat semnatura ca ea sa ramana acolo cum se poate sa ma ajutati sa-mi aduc copilul an tara daca ea nu vrea sa mai vina ea nu detine anca sedere permanenta si nici temporara an aceasta tara exista posibilitatea ca eu sami aduc copilu an tara cum si care ar fi solutia pentru aceasta problema.va multumesc

Iulian2qt

Re: Doresc informati

Post by Iulian2qt » 23 Mar 2019, 17:03

Buna ziua, acum cateva zile am fost victima unei agresiuni, s-a facut plangere la politie, s-a intocmit dosar penal, eu am fost internat la urgente unde in urma investigatiilor am dubla fractura de mandibula si am fost operat pt prinderea mandibulei. Acum agresorul vrea sa ne impacam si sa imi plateasca toate daunele ca sa imi retrag plangerea. Care ar fi calea legala de urmat daca ma gandesc sa ne "impacam" si sa imi retrag plangerea. Va multumesc anticipat pt ras

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests