divort

Familiei
Post Reply
B M

divort

Post by B M » 08 Mar 2019, 19:20

buna ziua ma numesc B.Miruna si vreau sa divortez de sotul meu din motive de familie,tin aa mentionez ca avem un copil de 3 ani iar sotul meu pana acum cateva zile ma tot ameninta ca ma omoara pe mine si pe copilul nostru.eu sunt plecata de la el de 7luni eram amandoi in germania si micuta in grija mamei mele dar nu am mai reusit sa stau cu el pt k ma batea si era dependent de aparate si de alcool.din cauza lui a mi-am pierdut increderea in el eu am inceput sa vb pe mess cu un fost iubit si din vb in vb am ajuns sa ne aducem aminte de relatia ce am avuto noi acum 7 ani si ne-am trimis unu celuilalt poze mai indecente dar copilul nu a asistat la nici o conversatie dea mea si dea lui si acum sotul imi spune ca sunt mama denaturata din motivul ca sa aflat.tin sa mentionez eu nu am avut alte relati cu nimeni sau sa o pun pe micuta intr-o postura proasta.va rog indrumati-ma ce sa fac ca nu vreau sa imi pierd copilul si eu nu sunt mama denaturata dupa parerea mea.eu nu am bani de avocat !as vrea sa stiu daca sotul meu ar putea castiaga procesul?
Vamultumesc!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests