Mesaje cu injurii

Discutii privind procedura civila
Post Reply
Anca R

Mesaje cu injurii

Post by Anca R » 01 Mar 2018, 01:42

Recent am avut o cearta cu cineva pe o chestie de nimic .Nu era ceva important astfel incat sa ajungem la jigniri sau alte lucruri.Respectiva a inceput sa ma jigneasca ,sa ma injure,sa ma faca in fel si chip.Greseala mea a fost ca am ripostat si eu la un moment dat ,nu stiu cum sa spun dar practic ii intorceam aceleasi lucruri care mi le spunea ea mie .Ce m-a deranjat cel mai tare, ca dupa ce am blocat-o(discutia a avut loc in scris pe un site de socializare,dar in privat),doamna imi trimite un mesaj pe numarul personal de telefon in care ma face pe inteles femeie de moravuri usoare (nu vreau sa ma exprim exact).Vazand mesajul am incercat sa o sun sa vorbim, dar imi blocase numarul.Repet,stiu ca am gresit ca am ripostat si eu la jignirile ei ,dar ea a inceput si eu chiar am incercat sa evit sa-I spun lucruri in genul mesajul trimis de ea.M-a deranjat foarte tare,mai mult ca orice.Poate e prostesc sa intreb ,dar pot sa fac ceva in legatura cu asta ,in conditiile in care imi asum si eu vina ca am ripostat la jignirile si injuriile ei insa nu atat de grav ,ca mesajul trimis de ea.Multumesc!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests