cu conditi de detentie si detinerea ilegala in pnt giurgiu

Discutii privind Dreptul Penal
Post Reply
turcan costel

cu conditi de detentie si detinerea ilegala in pnt giurgiu

Post by turcan costel » 22 Oct 2017, 12:56

TURCAN COSTEL




TURCAN COSTEL fiul LUI natural Si Fidosia ,nascut la data de 14 12 1978 in municipiul urziceni cu domiciliu in slobozia aleea parcului bl.g7 sc a ap 16 domiciliat cu fara forme legale in municipiul bucuresti str gabroveni sector 3 depun mai multe forme ca am foist tinut ilegal si am depus plingeri si in 2016 si numai la cedo mam plins si de conditi de detentie cit si tinut ilegal am de pus numai dosare in continu se afla la o camera a patra care a aprobat hotarirea pilot si nu stiu raspunsul care a fost aprobatya ca am fost eliberat din peninteciarul giurgiu si nu am unde sa stau si pot urmari pe contul de e-mail pe care il veti observa si sa observati ca eu am fost arestat in 2011 si am exsecutat 7 ani si 6 luni si 25 de zile
veti gasi toate instrumentele cit mam judecat si sint in baza de date si ori ce privinta pot fi gasit pe adresa de email

TUrcan costel

Re: cu conditi de detentie si detinerea ilegala in pnt giurgiu

Post by TUrcan costel » 12 Jun 2018, 01:23

Declarație


Subsemnatul TUrcan COstel.fiul lui natural și fidosia născut .la data de 14.12.1978.aflat in prezent.pe teritoriul Germaniei oraș koln cu forme legale în ppinstrase.nr77.looks posesor ci.cu seria S.Z 220272 .declar următoarele.. la eliberarea din penitenciarul Giurgiu am contactat un avocat pe care am ținut un discurs precum am cistigat o hotărîre date de la cedo fiind pilot de atunci nu am primit nici măcar un răspuns de la avocat situat in zona lîngă TVR 1 avind sediul prin zona nu nu am primit răspunsuri avocatei solicit un avocat care cunoaște în domeniul penal la cedo care am cistigat un milion și cinzeci de mi de euro pot fi contactat pe Nr +49015210236952 și Facebook andrey maryo.cit și adresa de email skuby_sneks2017@yahoo.com solicit de a fi contactat telefonic sau email skuby_sneks2017@yahoo.com va mulțumesc anticipat pentru a da mai multe detalii TUrcan costel

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests