credit bancar in Dubai

Sectiune destinata celor care isi cauta un avocat.
Post Reply
stefan

credit bancar in Dubai

Post by stefan » 05 Dec 2016, 06:02

Buna ziua, ma numesc Stefan si scriu acest subiect in speranta ca pot primi niste raspunsuri.
Prietena mea a muncit in Dubai la o familie de rusi stabiliti acolo. Dupa o perioada de 7,8 luni i sa pus intrebarea daca vrea sa faca credit la banca. Am vb amandoi si am spus k daca poate sa ia bani este totul ok. Aveam si eu de gand sa merg acolo la munca. Familia respectiva o dus.o la o banca si i.au acceptat un credit de 50.000 dolari. Eu nu eram acolo nu stiu cum s.a intamplat dar cand a luat banii de la banca i.au fost luati 25.000 de familia respectiva si i s.a spus sa mearga acasa sa stea linistita. Ca nu mai trebuie sa dea nici un ban la nimeni. Spunandu.i da nunmai vina niciodata in Dubai sau Emirate. Cu alte cuvinte a facut un credit pe numele ei si nu il mai plateste. A trecut cam jumatate de an de atunci. Ce se poate intampla... vine cineva dupa ea in tara

mircea

Re: credit bancar in Dubai

Post by mircea » 17 Jan 2018, 23:23

nu se poate intampla nimic,cu doamna,dar nu mai trebuie sa mearga in orientul mijlociu,daca merge,va sta la inchisoare!!!!in rest nu se poate intampla nimic!!1

Unknown

Re: credit bancar in Dubai

Post by Unknown » 31 Jan 2018, 10:38

De unde ai informatia asta Mircea ca nu se poate intampla nimic , si eu ma aflu intr-o situatie asemanatoare .

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest