ce este de facut in acest caz , dati-mi un sfat

Discutii privind Codul Rutier, contraventii si probleme conexe, Dreptul Transporturilor, etc
Post Reply
Darius

ce este de facut in acest caz , dati-mi un sfat

Post by Darius » 26 Oct 2016, 18:49

in data de 15 10 2016 am mrs la o petrecere si masina mea era parcata in facasa casei mele ,eu am venit de la petrcere bine inteles fara masina si pe la 12 noaptea am auzit alarma la masina mea,se bagase unu cu tractoru in masina mea de trei ori si mam trezit asa ametit cum eram de la petrecer ,asa dupa ce am vazut c sa intamplat eu am incercatsa vb cu persoana aia nu so putut pt ca era mortal de biat,si eu eram da nu asa in stagiu lui ,soaccramea o chenat politi intre timp el incercasa sa tot plece da in truna dadea in masina ,u am vazut car e treaba am tras masina d acolo 3 metri sai fac loc sa treaca k atfel toata masina o facea zob, cand a venit politia si tractorul si masina nu mai erau in drum, drumul fiind de tară drum public, comuna, ne-a luta pe amandoi si ne-au dus la politie si ne-a pus elicotestul si mie mi-a iesit 0,49 ce se intampla in situatia asta? Permisul va fi suspendat sau luat, da tinand cont ca nu m-am prins cand am mutat masina , ei au venit cand s-a terminat totul.Spuneti-mi va rog ce sactiuni am , sau ce urmări am?Tinand cont ca nu am avut de aface cu situati de genul asta , si nici nu am cazier juridic.Daca va rog ma pute-ti contacta pe numarul de telefon 0733342557 sau email varlam_70_2007@yahoo.com, Dati-mi va rog mult un sfat, sau o sugestie, la cazul meu.

Guest

Re: ce este de facut in acest caz , dati-mi un sfat

Post by Guest » 26 Oct 2016, 18:55

in data de 15 10 2016 am mrs la o petrecere si masina mea era parcata in facasa casei mele ,eu am venit de la petrcere bine inteles fara masina si pe la 12 noaptea am auzit alarma la masina mea,se bagase unu cu tractoru in masina mea de trei ori si mam trezit asa ametit cum eram de la petrecer ,asa dupa ce am vazut c sa intamplat eu am incercatsa vb cu persoana aia nu so putut pt ca era mortal de biat,si eu eram da nu asa in stagiu lui ,soaccramea o chenat politi intre timp el incercasa sa tot plece da in truna dadea in masina ,u am vazut car e treaba am tras masina d acolo 3 metri sai fac loc sa treaca k atfel toata masina o facea zob, cand a venit politia si tractorul si masina nu mai erau in drum, drumul fiind de tară drum public, comuna, ne-a luta pe amandoi si ne-au dus la politie si ne-a pus elicotestul si mie mi-a iesit 0,49 ce se intampla in situatia asta? Permisul va fi suspendat sau luat, da tinand cont ca nu m-am prins cand am mutat masina , ei au venit cand s-a terminat totul.Spuneti-mi va rog ce sactiuni am , sau ce urmări am?Tinand cont ca nu am avut de aface cu situati de genul asta , si nici nu am cazier juridic.Daca va rog ma pute-ti contacta pe numarul de telefon 0733342557 sau email varlam_70_2007@yahoo.com, Dati-mi va rog mult un sfat, sau o sugestie, la cazul meu.

Guest

Re: ce este de facut in acest caz , dati-mi un sfat

Post by Guest » 27 Oct 2016, 20:33

Vizitator wrote:in data de 15 10 2016 am mers la o petrecere si masina mea era parcata in fata casei mele ,eu am venit de la petrcere bine inteles fara masina si pe la 12 noaptea am auzit alarma la masina mea,se bagase unu cu tractoru in masina mea de trei ori si mam trezit asa ametit cum eram de la petrecer ,asa dupa ce am vazut c sa intamplat eu am incercatsa vb cu persoana aia nu so putut pt ca era mortal de biat,si eu eram da nu asa in stagiu lui ,soaccramea o chenat politi intre timp el incercasa sa tot plece da in truna dadea in masina ,u am vazut car e treaba am tras masina d acolo 3 metri sai fac loc sa treaca k atfel toata masina o facea zob, cand a venit politia si tractorul si masina nu mai erau in drum, drumul fiind de tară drum public, comuna, ne-a luta pe amandoi si ne-au dus la politie si ne-a pus elicotestul si mie mi-a iesit 0,49 ce se intampla in situatia asta? Permisul va fi suspendat sau luat, da tinand cont ca nu m-am prins cand am mutat masina , ei au venit cand s-a terminat totul.Spuneti-mi va rog ce sactiuni am , sau ce urmări am?Tinand cont ca nu am avut de aface cu situati de genul asta , si nici nu am cazier juridic.Daca va rog ma pute-ti contacta pe numarul de telefon 0733342557 sau email varlam_70_2007@yahoo.com, Dati-mi va rog mult un sfat, sau o sugestie, la cazul meu.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests