am fost i9nselata de asigurarile de calatorie

Asigurari de bunuri si persoane
Post Reply
Guest

am fost i9nselata de asigurarile de calatorie

Post by Guest » 09 Jan 2013, 19:56

matildaavram@yahoo.com[quote][/quote]am fost plecata cu sotul in calatorie in insulele caraibe am plecat pe data de 8 dec iar pe 14 decembrie sotul meu a facut un atac cerebral si a fost dus cu ambulanta la spital a stat 10 zile in spital am contactat asigurarile medicale din romania si nici macar nu neau sunat am tot sunat noi sa vedem ce tr sa facem asigurarile trebuiau conform contractului sa mi asigure transportul in tara cu asistenta medicala si sa-mi plateasca spitalul dar au invocat faptul ca in fisa lui medicala scria ca are tensiune si ca au inchis cazul mentionez ca sotul meu avea in fisa tensiunea 14 cu 8 are 60 de ani si oricine si un prost stie ca 14 nu este tensiune sotul meu nu a fost niciodata bolnav are 3 insemnari in fisa medicala nu a luat niciodata madicamente daca nu aveam banii sa platim spitalul 9200$ plus avionul la busines 8140$ ne mancau negrii in boscheti asa ceva este neimaginabil sa-ti bati joc de viata unui om sa-l pui sa plateasca asigurarile si sa nu dai nimic in schimb daca se intampla ceva este strigator la cer nu pot sa realizez nici in ziua de azi ca s-a putut intampla asa ceva vreau sa-i dau in judecata dar toti avocatii habar nu au ma pun sa platesc baroul si apoi vom vedea ce se va intampla nu va pot spune cat sunt de socata de ce valoare are viata unui roman suntem de toata jena si mila lumii mi-e sila ca sunt romanca si totodata ma simt tradata firma de jigodii es te CITY INSURANCE S.A am sa fac tot posibilul sa plec din romania definitiv si nu voi mai vorbi in viata mea ramaneste si nici nu voi mai recunoaste ca sunt romanca numai eu stiu cum am venit acasa si cat ma-m chinuit cu un om paralizat in aeroport fara nici un sprijin cu inima si sufletul distrus in caraibe dr s-au purtat ireprosabil conditiile fiind nemaipomenite iar aici in spital umblau gandacii pe bolnavi si in mancare si pe pereti cearsafuri rupte pacat de doctori si aici mentionez dr nicola adrian medic neurolog de clasa intrnationala va doresc sanatate si sa nu mai faceti asigurari de sanatate ca veti fi ajutati cu nimic daca va ve-ti rupe un picior poate a-ti avut tensiune aveti grija de dvs

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests