RECURS,VATAMARE CORPORALA DIN CUPA

Curtea Europeana a Drepturilor Omului
Post Reply
ilasca camelia

RECURS,VATAMARE CORPORALA DIN CUPA

Post by ilasca camelia » 29 Aug 2012, 22:12

Buna seara va scriu din nou pt,ca am ajuns cu prtocesul in faza de recurs dosar pen , 7822/245/2012,vatamare corporala din culpa dosar care nu a fost deschis nici la ICCJ ,Acum la recurs nu am formulat cererea [ a fost formulata de un domn av din tecuci deoarece noi nu aveam certificatul de grefacare fusese trimis in jud SUCEVA si nu reusim sa dam de el sa ne spuna ce motiv a pus ,oricum s-a admis rec, se jud, pe data de 4 09, 2012 ] nu mai avem bani de av , am platit 3 cu suma de 5250 roni dar au luat banii uitind pentru ce i-au luat ,si la prim si ultim termen al proc, penal din 26.04,2012,tot faraav s-a judecat ,victima fiind la terapie intensiva la spit ,,FOISOR,, BUCURESTI,operat a-2-a oara desi am adus doc, ca este operat si nedeplasabi ,nu s-a admis un termen de aminare ,Va rog daca puteti sa ma ajutati cu citeva sfaturi asa cum a-ti mai facut-o si va multumim din suflet ... cum pot formula o cerere de recurs / pot solicita aparator din oficiuin ziua proc ? dupa ce se v-a da o hot, la recurs, mai trebuie sa merg la alta instanta,s-au pot pregati dosarul pentru CEDO??? ORICUM IN ROMANIA ACEST DOSAR NU A FOST DESCHIS SI NU SE V-A DESCHIDE ---PENTRU CA S-AR VEDEA CITA CORUPTIE ESTE SI NU SE VREA ACEST LUCRU , AM SA VA MAI ROG , DUPA CE SE DA O HOT, NU NE MAI INTERESEAZA CA HOT, SA NE AJUTATI IN PREGATIREA DOSARULUI PENTRU CEDO ,,CU SFATURI . NE SINTATI DE MARE AJUTOR SI VA MULTUMIM INCA ODATA CU SCUZE PT CAPS DAR MA DOR CHII SI AM VRUT SA SCRIU CIT MAI CORECT .I C, D, F VICTIMA CARE ZACE DE 285 DE ZILE LA PAT , CARE A CERUT INTII UN AJUTOR DE SUBZISTENTADE LA TOATE INSTITUTIILE CARE AR FI TREBUIT SA-L SPRIJINE --APOI ---EUTANASIEREA---SPERAM SA PRIMIM VREUN RASPUNS,

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests