caut niste raspunsuri

Ce vreti sa mai vedeti pe acest sit?
clara_22

Post by clara_22 » 14 Aug 2009, 19:47

Hai, colegilor, nu ati auzit de Universitatea din Craiova, echivaleaza cu Oxford......... :roll: Ei are sanse 100% numai sa ne anunte si pe noi cand are examen sa le ii informam pe cei de la S.N.G. sa intinda covorul rosu, pai se poate alfel... 8-)

johei

Post by johei » 14 Aug 2009, 20:05

Acu, daca e sa fim corecti...
Craiova nu e Oxford... insa n-am auzit ca ar exista vreun Harvard pe ale mioritice plaiuri...
In orice caz intre primele 500 din lume nu-i nici o universitate romaneasca!

Eu am ajuns la concluzia ca nu exista universitate/facultate buna ci doar absolventi buni!
Exceptand poate universitatile din top10!

cyclop

Post by cyclop » 14 Aug 2009, 20:38

Să laud niţel facultatea cu pricina, ia verificaţi listele cu admişii, de-a lungul timpului la INM. După Bucureşti, am impresia că de la Craiova vin cei mai mulţi. Bine, asta nu justifică atitudinea omului cu întrebările... sau poate a fost greşit înţeles? :cafea:

Veronica

Post by Veronica » 16 Aug 2009, 14:04

angel wrote:
...Si, cu profesori, somitati in materie de drept...Neagu, Dobrinoiu, Lupascu,Boroi, Turianu,Emilian Stancu ,Fuerea...etc....
Daca si Fuerea e somitate, atunci eu sunt Frederic Sudre...

kinga

Post by kinga » 16 Aug 2009, 16:00

Veronica wrote:
angel wrote:
...Si, cu profesori, somitati in materie de drept...Neagu, Dobrinoiu, Lupascu,Boroi, Turianu,Emilian Stancu ,Fuerea...etc....
Daca si Fuerea e somitate, atunci eu sunt Frederic Sudre...
acu si tu... :-D :-D :-D
de ce esti asa de rea??? :-P :-P

ca nu ai inventat tu plagiatu?? si copy pastu???

catalinbogdan40

Post by catalinbogdan40 » 16 Aug 2009, 22:02

Va rog sa incetati cu atitudinea asta de mahala.
Eu pusesem doar niste intrebari la care asteptam niste raspunsuri concise.
Si va asigur ca ati inteles gresit intrebarile pe care eu le-am pus.
Daca nu puteti da niste raspunsuri va rog sa va abtineti dela comentarii si dela alte aprecieri.
Atitudinea asta a dumneavoastra nu face altceva decat sa stirbeasca valoarea acestui forum.
Va multumesc!!

kinga

Post by kinga » 16 Aug 2009, 22:09

cu placere

irisnicole

Post by irisnicole » 01 Sep 2009, 09:14

pt cei care dau la SNG

v-ati pregatit? vad ca anun asta s-au inscris mai multi candidati. sunt cam 6.5 pe loc! fata de anii trecuti...
a inceput sa prezinte interes si SNG!
bafta!

misa

Post by misa » 01 Sep 2009, 10:03

catalinbogdan40 wrote:Eu cand am specificat ca am terminat la craiova la stat m-am referit la altceva.
Daca nu ai capacitatea sa faceti diferenta de substanta mai bine ai lua un rebus pentru incepatori si te-ai apuca sa il complectezi.
Eu am cerut niste informatii obiective .
Daca nu poti sa le dai mai bine abtinete sau treci cu vederea ce am scris eu acolo.
Corect dpdv gramatical este completezi, nu complectezi
Se pare ca la Craiova nu prea se tine cont de limba romana...nu?

angel

Post by angel » 01 Sep 2009, 11:01

ehh, i-a scapat :mrgreen:
greseala de tastare :)

catalinbogdan40

Post by catalinbogdan40 » 01 Sep 2009, 14:21

Fa pisamas pe tine de analfabeta zdreanta dracu te gasisi tu sa ma critici.
Saraca dracu dute si prostitueazate in pizda matii de urata.
Luavas in pula cu ironiile voastre .
Va mai palngeti de ce in mortii vostrii va alegeti cu capetele sparte sau mainile rupte.
Sa ma pis pe voi de ACADEMICIENI imputitii dracu.
Toti aveti tupeu in spatele unui calculator futuva in gura de jigodii si infata va tremura chilotii in cur saraciile dracu.
Daca nu intelegeti in mortii vostrii ce va intreb mergeti mai bine si sugeti o pula ca aia poate este pe intelesu vostru.
Ce curios as fi sa vad o zdreanta in fata daca ar mai fii asa desteapta mai ales clara_22 din piza fa jegoaso sa imi sugi pula de handicapata ce esti cu ironiile tele si desteptaciunea de care dai tu dovada.
Ia sa imi sugeti toti pula care va mai gasiti destepti!!!!!
[/u]

agenda

Post by agenda » 01 Sep 2009, 14:30

catalinbogdan40 wrote:Fa pisamas pe tine de analfabeta zdreanta dracu te gasisi tu sa ma critici.
Saraca dracu dute si prostitueazate in *** matii de urata.
Luavas in *** cu ironiile voastre .
Va mai palngeti de ce in mortii vostrii va alegeti cu capetele sparte sau mainile rupte.
Sa ma pis pe voi de ACADEMICIENI imputitii dracu.
Toti aveti tupeu in spatele unui calculator futuva in gura de jigodii si infata va tremura chilotii in cur saraciile dracu.
Daca nu intelegeti in mortii vostrii ce va intreb mergeti mai bine si sugeti o *** ca aia poate este pe intelesu vostru.
Ce curios as fi sa vad o zdreanta in fata daca ar mai fii asa desteapta mai ales clara_22 din piza fa jegoaso sa imi sugi *** de handicapata ce esti cu ironiile tele si desteptaciunea de care dai tu dovada.
Ia sa imi sugeti toti *** care va mai gasiti destepti!!!!!
[/u]
:-D :-D :-D :-D :-D

catalineeeee vrei sa vorbim despre asta? :lol:

angel

Post by angel » 01 Sep 2009, 14:30

wow!!! 8O 8O

:x :x

@catalinbogdan40: nu-i frumos cum "vorbesti" in ultima postare in mod special :-?

prea le pui la suflet pe toate.

luxor23

Post by luxor23 » 01 Sep 2009, 14:30

mari greseli faci!!! in domeniul in care vrei sa lucrezi nu se accepta un vocabular asa "spectaculos". ai probleme cu controlul emotiilor...hmm naspa.
ia gandeste-te...daca te-ar verifica acum inm sau sng pt buna reputatie si ar da de mesajul asta...cam nasol.
putin control si disciplina k nu ti-a dat nimeni in cap.
daca nu suporti criticile si presiunile nu ai ce cauta in domeniu!!

angel

Post by angel » 01 Sep 2009, 14:39

si...cred ca ai gresit forumul...pentru ca pe acesta chiar nu-i loc de atata pasiune cata ai tu... :-?

dar, poate ca ti-o vei putea stapani si ca s-o parafrazez pe luxor23,asa vei putea face fata in acest domeniu.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests