plangere penala?

Discutii privind procedura penala
Post Reply
tiberiu

plangere penala?

Post by tiberiu » 21 Apr 2009, 16:26

Buna ziua
sunt in proces de partaj cu fosta sotie si un intervenient(ea si-a vandut drepturile litigioase).acest intervenient s-a mutat in apartamentul in care potrivit celor hotarate de instanta detin si eu 50% si s-a apucat sa faca imbunatatiri.la proces s-a prezentat cu o factura in valoare de 8000 ron care reprezinta contravaloarea manoperei pentru zugravit.mi s-a parut exagerata suma (e vorba de un apartament cu 2 camere)si am intrat pe internet pe registrul comertului si am introdus datele firmei care a emis factura.aceasta firma are ca obiect de activitate ,,contabilitate" si are un singur angajat.mentionez ca aceasta firma este din sibiu iar asa zisa lucrare s-a efectuat in ploiesti.va rog respectuos daca se poate sa ma indrumati in tentativa mea de a anula aceasta factura sau mai exact cum pot sa verific veridicitatea ei.ma pot adresa procuraturii cu o sesizare?va multumesc.

Guest

Re: plangere penala?

Post by Guest » 07 Dec 2013, 18:31

BUNA SEARA !

Pentru clarificarea spetei dv. puteti suna la nr. 0724619081 unde veti primi o consultatie de speciatate.

Cu respect,
Mircea PELEA
Avocat titular
mirceapelea@yahoo.com

carmencita

Re: plangere penala

Post by carmencita » 19 Nov 2014, 06:19

sotul meu a fost lovit de cumnat cu o furca in cap la mina in final a fost batut s-a ales cu un cheag de singe pe creier si politia nu face nimic cu toate ca am depus plingere si certificat medico-legal ce trebuie sa fac?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests