free jiji

Discutii filosofice pe teme actuale.
Post Reply
lorelai

free jiji

Post by lorelai » 17 Apr 2009, 18:41

ce parere a-veti :grin: pac - pac

agenda

Re: free jiji

Post by agenda » 17 Apr 2009, 18:51

lorelai wrote:ce parere a-veti :grin: pac - pac
pac-pac?! ai impuscat pe cineva?

lorelai

Post by lorelai » 17 Apr 2009, 18:52

un fleac, l-au liberat :-D

scar

Post by scar » 17 Apr 2009, 21:05

adica dnaia nu mai poate agenda. o doare in basca pe agenda. Ce? unde? a? aaa! bine! iete fas!

scar

Post by scar » 18 Apr 2009, 01:04

si cu ungarii: Haoleu ce aveti cu mine? Voi ati vazut ce izmene stramte au aia pe ei? mi se zbarleste pielea cand ma gandesc. asta mie. ca voua nu.

uite singurii "unguri" cu care pot, "ca cu" restu io nu prea poci (ma refer la trupe):
(apropos: eu nu inteleg nimic din ce spun astia si mi se pare ca spun cam asa: te tii de nas si spuui: mirosi, mirosi...soseta!; mirooosi mirosii ciorapuu. INCERCATI SI VOI. TINETI VA DE NAS SI VORBITI PE NAS CHESTIILE ASTEA) e o gluumaaa mai de ccccaaaacacacooo

Astia suna beton, asta da formatie: mie mi au placut din prima. tot albumul e aci si tot suna foarte bine. Imi place de ei ca le au cu drepturile de autor.

agenda

Post by agenda » 18 Apr 2009, 01:18

staaaaaaai!
nu neg ca tot la ce faci tu trimitere ma prinde din prima ceea ce este atat de rar (nu ai idee)
...dar acel cantec de la eurovision....este ceva...tipul are o voce de inger :razz: iar in belle...este superb!
realy...desi nu imi place opera la asta as merge inrr-o secunda

scar

Post by scar » 18 Apr 2009, 01:21

care cantec? care eurovision?

adica...te loveste din prima. :evil:

agenda

Post by agenda » 18 Apr 2009, 01:24

acum ca imi aduc aminte ultimul show adevarat la care am fost este the rocky horror picture show..........i


desi nu pot nega ca ceea ce trimiti tu scar este atat de frumos incat sincer nu ma opri din a aculta....

agenda

Post by agenda » 18 Apr 2009, 02:13

magyarver..i dont know....camd eram mica adunam toate potsterele lui...

am si colectie daca cineva vrea sa schimbe :razz:

scar

Post by scar » 18 Apr 2009, 12:10

stiam eu ca asta e fata ta. Te am vazut! Fi ti ar pielea sa ti fie! tu erai? ahaa...

Ia zi: asa e ca atunci cand te mananca pielea nu te poti scarpina de una singura si trebuie sa vina cineva cu un bat mai lung ca sa ajunga printre tepi?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests