PROPUNERE mutare topic de pe administrare forum la divagatii

Discutii filosofice pe teme actuale.
serafim

PROPUNERE mutare topic de pe administrare forum la divagatii

Post by serafim » 29 Mar 2009, 20:52

Kinga eu zic ca este mai indicat sa mutam topicul de pe administrarea forumului pe divagatii !!!

Si vis-a-vis de spanzurare eu iti recomand spanzurarea tipica .....este folositoare intr-un fel special ca doar fiecare stie ...ma refer la juristi ca in momentul spanzurarii barbatii au erectie si chiar se satisfac...macar asa....pentru ultima data !!!!


18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif

ufffffffffffffffff
se pare ca am lipsit cand s-a predat spanzurarea tipica si atipica..

stimate domn Johei...lasa-ma te rog sa-mi revin... sincer.. mor de rassssssssssssssssss 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif

serafim

Post by serafim » 29 Mar 2009, 20:53

:( gif 18 erau prectic:)) copiate din ultimel mesaj al Kingai !!!!

kinga

Post by kinga » 30 Mar 2009, 06:09

dar de ce.....sa mutam???

ca doar .. tot am facut varza topicu lu Pretor :-D :-D :-D cu mansarda cu tot...

si nu e pe civil.. penal sau ce o fi...

si Serafime.. nu stii sa dai copy paste.. sau s-a suparat ranjitoru mic pe tine....

serafim

Post by serafim » 30 Mar 2009, 09:31

:( probabil...tot timpul invatam ceva....eu nu pot sa ma invat cu copy paste :grin: ( mp-ul l-ai primit ?)

kinga

Post by kinga » 30 Mar 2009, 10:42

:-D :-D :-D

multumesc frumos.... :razz: :razz:

mi-a placut..

am primit mp... stiam bancu. :mrgreen: . si nu ti-am raspuns pentru ca sunt lenesa... :lol: :lol: si oricum eram ocupata cu spanzuratu :lol: :lol: :lol: :lol:

serafim

Post by serafim » 30 Mar 2009, 11:35

:( deci nu ma mai iubesti...URSUUUUUU el e de vina nu ???? :-D :-D :-D
ma refer la spanzurat :-P

kinga

Post by kinga » 30 Mar 2009, 15:46

Serafime
vezi ca nu ai fost pe faza...
povestea mea de dragoste cu URSU s-a terminat.. in momentul in care ea s-a hotarat sa declare pe fata asa la toat lumea.. ca de fapt e ursoaica...

so.... te iubesc Serafime.. te iubesc.... :lol: :lol: :lol: :lol:

aiurel

Post by aiurel » 30 Mar 2009, 15:54

021.325.***.* - Secretariat Antena 1 - si cereti va rog la "Din Dragoste".

kinga

Post by kinga » 30 Mar 2009, 16:43

nu vezi ca Serafim e suparat??
deci.. first..
Iarta-ma :lol: :lol: :lol: :lol:

serafim

Post by serafim » 30 Mar 2009, 17:11

ai gresiiiit trebuia sa spui IARTA-ma BREEEEE :grin: :-D :-D :-D :-D :-D

johei

Post by johei » 30 Mar 2009, 17:52

kinga wrote:Serafime
vezi ca nu ai fost pe faza...
povestea mea de dragoste cu URSU s-a terminat.. in momentul in care ea s-a hotarat sa declare pe fata asa la toat lumea.. ca de fapt e ursoaica...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Si totusi nu vad unde e problema??? :?: :?: :?:

Daca voi ati fost fericite impreuna cat timp restul lumii nu stia ca ursu e ursoaica, de ce n-ati fi si acum? :?:

serafim

Post by serafim » 30 Mar 2009, 18:11

:twisted: ia ghici :grin: :-D :-D :-D :-D :-D

kinga

Post by kinga » 30 Mar 2009, 19:14

Johei wrote:
kinga wrote:Serafime
vezi ca nu ai fost pe faza...
povestea mea de dragoste cu URSU s-a terminat.. in momentul in care ea s-a hotarat sa declare pe fata asa la toat lumea.. ca de fapt e ursoaica...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Si totusi nu vad unde e problema??? :?: :?: :?:

Daca voi ati fost fericite impreuna cat timp restul lumii nu stia ca ursu e ursoaica, de ce n-ati fi si acum? :?:
:-D :-D :-D :-D :-D

ioai te Johei.. era dragoste de "for"

de fapt trebuia sa ne vezi ce copios ne distram.. discutand pe mess.. hai ca io am scris .. noa imi raspunzi.. ce scrii?? asa... ok .. io o sa scriu asta :-D :-D :-D :-D


si ce a fost si mai haios.. ca marea majoritate a membrilor chiar au crezut ca Ursu.. e urs :-P :-P

si sunt sigura ca unii au crezut si povestea de dragoste mareeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

serafim

Post by serafim » 30 Mar 2009, 20:37

bine ca ai specificat ca era dragostea dintre tine si urs...scuze ursoaica !!!
greu cu amorl...artei pe net :-D :-D :-D

johei

Post by johei » 31 Mar 2009, 07:59

kinga wrote:
Johei wrote:
kinga wrote:Serafime
vezi ca nu ai fost pe faza...
povestea mea de dragoste cu URSU s-a terminat.. in momentul in care ea s-a hotarat sa declare pe fata asa la toat lumea.. ca de fapt e ursoaica...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Si totusi nu vad unde e problema??? :?: :?: :?:

Daca voi ati fost fericite impreuna cat timp restul lumii nu stia ca ursu e ursoaica, de ce n-ati fi si acum? :?:
:-D :-D :-D :-D :-D

ioai te Johei.. era dragoste de "for"

de fapt trebuia sa ne vezi ce copios ne distram.. discutand pe mess.. hai ca io am scris .. noa imi raspunzi.. ce scrii?? asa... ok .. io o sa scriu asta :-D :-D :-D :-D


si ce a fost si mai haios.. ca marea majoritate a membrilor chiar au crezut ca Ursu.. e urs :-P :-P

si sunt sigura ca unii au crezut si povestea de dragoste mareeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Deci nu era pe bune? 8O 8O 8O

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests