cum se reclama un judecator???si unde????

Discutii privind procedura civila
MedEx

Post by MedEx » 02 Dec 2008, 21:37

Am inteles care-i baiul. La mine in oras nu sunt blocuri cu pod din acest motiv nu se poate face ceva fara sa vezi. In cazul in care vinde trebuie sa va dea si voua bani!

Guest

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by Guest » 24 Feb 2015, 08:34

din pacate este o mare bataie de joc mai peste tot, personal ma confrunt mereu cu aceasta neseriozitate. Am fost la cativa avocati pt consultatie in asociatii, sunt foarte grabiti sa iti ia banii dupa care ii deranjezi iar cand iti raspund la intrebare o fac diferit pe aceeasi lege si incomplet asa ca iesi precum ai venit doar ca ai mai putini bani in buzunar. Este revoltator! Sunt un om care vreau sa respect legea. Legea este alandala, avocatii profita ca nu stii despre ce e vorba, iti iau banii si nu le pasa. Am platit 2 milioane consultatia ultima data, am specificat ca este urgent si am nevoie de raspunsuri complete. Mi-a incasat banii, apoi m-a amanat , a[poi nu mi-a mai raspuns si mi-a si inchis telefonul in nas caci o deranjam era foarte ocupata. Cand intr un tarziu, m-am dus la firma, a urlat la mine si m-a dat afara, cum de am indraznit? pt 2 milioane de lei pt suma asta? si-a pierdut destul timpul cu mine. Vi se pare normal in aceasta tara unde s-a ajuns? acei bani erau ultimii mei bani. Sa merg la Barou? cea mai mare amenda este de 500 de lei nici nu-i pasa! iar corb la corb nu-si scoate ochii. Tot ce pot sa fac este sa ma rog la Dumnezeu sa-i dea indoit si intreit si asta voi face. Nu am bani nici nervi sa ma pun cu o asemenea persoana. Este foarte trist la cata nesimtire s-a ajuns dar Dumnezeu este sus, acolo nu mai tine, insa banii mei sunt luati si timpul meu pierdut.Numele acestei persoane este Alexandra Olaras, am inteles ca este experta in tepuieli, din pacate am aflat asta ulterior. Au birou de avocati BUNI reclama nr 1 pe google, Piata Alba IUlia nr 2. Ocoliti-i!

raducanubogdan

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by raducanubogdan » 15 Oct 2016, 23:01

sunati-ma la 0734344444 pentru ca vom depune o plange colectiva la autoritati, pentru ca sunt foarte multi cei ca mine si ca dunmneavoastra

Teodor Raica

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by Teodor Raica » 09 Dec 2016, 14:34

Eu am fost clientul dnei Alexandra Olaras. Cazul meu a fost unul mai delicat insa am avut castig de cauza. Mie mi s-a parut a se implica (cel putin) in cazul meu. Ii multumesc!

Teo.

Paula Mihai

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by Paula Mihai » 04 Jan 2017, 15:36

Sa fiu sincera, eu am accidentat mortal o batrana care traversa strada neregulamentar.
M-a costat ceva, insa am scapat cu fata curata. Nu stiu ce probleme aveti dv. de disputat insa eu am fost pe deplin multumita. Multumesc doamnei avocat Alexandra Olaras!

Paula.

Client

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by Client » 26 Jan 2017, 17:27

Din pacate comportamentul doamnei avocat Olaras lasa mult de dorit. O totala lipsa de respect fata de client si dezinteres in sustinerea acestuia. Evitati-o!

Daniella

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by Daniella » 07 Jan 2018, 06:37

Atenție mare! Nu recomand la nimeni acesti avocati.

Am fost inselat de asa zisi avocati Alexandra Olaras si Razvan Niculescu.

TEAPA e puțin spus , problema ceea mai grava este ca eu ma afllut intr-un caz de coruptie foarte grav ,iar aceasti escroci de avocatii m-au dus in eroare in mod voit de a NU depune plangere la DNA contra comisarilor din MAI . Si anume contra fostului comisar sef DRAGOS BOGDAN AGAPIE si contra comisarului GIUGIUM NICOLAE ,acesti avocatii au complotat impotriva mea .Am mentionat numele domilor comisarii deoarece la ora actual sunt amenintat de doamna Avocata Alexandra Olaras .

Am crezut ca sunt singura în aceasta situație, dar acum citind părerile de pe internet si de pe blog https://alexandraolarasavocat.wordpress ... alexandra/ mi- am dat seama cu ce escroacii am avut de a face.

Am post experientele mele cu acesti avocatii pe acest blog .

DaniellaCostas

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by DaniellaCostas » 10 Jan 2018, 09:01

Vizitator wrote:
24 Feb 2015, 08:34
din pacate este o mare bataie de joc mai peste tot, personal ma confrunt mereu cu aceasta neseriozitate. Am fost la cativa avocati pt consultatie in asociatii, sunt foarte grabiti sa iti ia banii dupa care ii deranjezi iar cand iti raspund la intrebare o fac diferit pe aceeasi lege si incomplet asa ca iesi precum ai venit doar ca ai mai putini bani in buzunar. Este revoltator! Sunt un om care vreau sa respect legea. Legea este alandala, avocatii profita ca nu stii despre ce e vorba, iti iau banii si nu le pasa. Am platit 2 milioane consultatia ultima data, am specificat ca este urgent si am nevoie de raspunsuri complete. Mi-a incasat banii, apoi m-a amanat , a[poi nu mi-a mai raspuns si mi-a si inchis telefonul in nas caci o deranjam era foarte ocupata. Cand intr un tarziu, m-am dus la firma, a urlat la mine si m-a dat afara, cum de am indraznit? pt 2 milioane de lei pt suma asta? si-a pierdut destul timpul cu mine. Vi se pare normal in aceasta tara unde s-a ajuns? acei bani erau ultimii mei bani. Sa merg la Barou? cea mai mare amenda este de 500 de lei nici nu-i pasa! iar corb la corb nu-si scoate ochii. Tot ce pot sa fac este sa ma rog la Dumnezeu sa-i dea indoit si intreit si asta voi face. Nu am bani nici nervi sa ma pun cu o asemenea persoana. Este foarte trist la cata nesimtire s-a ajuns dar Dumnezeu este sus, acolo nu mai tine, insa banii mei sunt luati si timpul meu pierdut.Numele acestei persoane este Alexandra Olaras, am inteles ca este experta in tepuieli, din pacate am aflat asta ulterior. Au birou de avocati BUNI reclama nr 1 pe google, Piata Alba IUlia nr 2. Ocoliti-i!
Buna ziua, sa inteleg ca Dvs. ati fost inselat de aceasta avocata Olaras Alexandra ,din anul 2015 ?

DaniellaCostas

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by DaniellaCostas » 10 Jan 2018, 09:26

raducanubogdan wrote:
15 Oct 2016, 23:01
sunati-ma la 0734344444 pentru ca vom depune o plange colectiva la autoritati, pentru ca sunt foarte multi cei ca mine si ca dunmneavoastra
Bună ziua ,Dl.Raducanu Bogdan

Si eu am fost clienta avocatilor Olaras Alexandra , Niculescu Razvan.

TEAPA e puțin spus care am luat-o de la acesti escrocii de avocatii , problema ceea mai grava este ca eu ma aflut intr-un caz de frauda foarte grav ,sunt si foarte bonlava datorita stresului ,iar aceasti escroci de avocatii , m-au dus in eroare in mod voit de a NU depune plangere la DNA contra comisarilor din MAI .

Am apelat la acesti avocatii pentru a-mi redacata o plangere pentru DNA ,nu aveam nevoie sa ma reprezinte la DNA ,doar aveam nevoie SA IMI REDACTEZE PLANGEREA PT. DNA ,mi-a luat suma de 1400 ron fără a face nimic pur și simplu ma purtat pe drumuri timp de cinci luni de zile , Doamna av. Olaras Alexandra stie doar sa ceara banii ,meserie nu stie deloc ,Iar daca ii ceri banii inapoi Doamna av. te ameninta ,mare greseala au facut ca m-au amenintat pe mine si ca m-au dus in EROARE IN MOD VOIT .

Acesti avocatii Olaras Alexandra , Niculescu Razvan ,dealtfel si comisarii din MAI care sunt implicat in cazul meu , trebuie sa inteleaga un singuru lucru : LEGEA ESTE LA FEL PENTRU TOTI ,IAR LEGEA NU ESTE FACUTA PENTRU HOTII , IAR EU NU VOI MURI CU ADEVARUL IN MANA.

vova

Re: cum se reclama un judecator???si unde????

Post by vova » 12 Dec 2018, 21:31

Cel care tot raspunde , presupun ca este judecator.....prea o tine tare

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests