RUGĂMINTE!

Examene, rezultate, pareri, etc
Post Reply
Saint-ex

RUGĂMINTE!

Post by Saint-ex » 26 Sep 2008, 16:10

Adresez, pe această cale, o mare rugăminte, tuturor celor care sunt avocaţi sau urmează să susţină examen de admitere în barou, să-mi trimită şi mie subiectele rezolvate, în format electronic, în situaţia în care le aveţi.
Dacă puteţi să mă ajutaţi, vă rog să-mi daţi un mesaj privat, urmând a vă comunica adresa mea de e - mail.
Vă mulţumesc anticipat. :cafea:

observer

Post by observer » 26 Sep 2008, 20:43

subiectele rezolvate, în format electronic
Nu ai 30 de arginti? Musai in format electronic? Pe doua coloana si cu fonturi de 4? Si daca se poate subiectele sa nu treca de pe o foaie pe alta?


:cafea: :cafea:

NesCafe

Re: RUGĂMINTE!

Post by NesCafe » 28 Sep 2008, 09:40

Saint-ex wrote:... să-mi trimită şi mie subiectele rezolvate, în format electronic, în situaţia în care le aveţi.
Dacă puteţi să mă ajutaţi, vă rog să-mi daţi un mesaj privat, urmând a vă comunica adresa mea de e - mail.
ai idee cata munca a depus cel de le are ?
un "multumesc" nu este suficient. nu ti le dau nici pe bani :-P

Saint-ex

Re: RUGĂMINTE!

Post by Saint-ex » 28 Sep 2008, 11:54

NesCafe wrote:
Saint-ex wrote:... să-mi trimită şi mie subiectele rezolvate, în format electronic, în situaţia în care le aveţi.
Dacă puteţi să mă ajutaţi, vă rog să-mi daţi un mesaj privat, urmând a vă comunica adresa mea de e - mail.
ai idee cata munca a depus cel de le are ?
un "multumesc" nu este suficient. nu ti le dau nici pe bani :-P
Stimate Coleg!
Nu înţeleg care este problema ta şi, mai ales, natura intervenţiei tale.
Te-a forţat cineva să-mi dai sau să-mi trimiţi aceste subiecte?
Eu consider că am adresat o rugăminte foarte elegantă, civilizată şi de bun simţ colegilor de forum; nu cred că toţi cei care scriu pe acest forum au personalitatea ta sau văd lucrurile astfel.
Sau, probabil, îţi place să fii băgat în seamă sau, mai trist, să te bagi în seamă.
Eu sunt sătul te oameni care sunt băgători de - în seamă.
O zi bună şi, oricum, îţi mulţumesc ptr. ajutor.

NesCafe

Re: RUGĂMINTE!

Post by NesCafe » 28 Sep 2008, 14:04

uuuuuuuuuuu...s-a suparat colegun :grin:
Saint-ex wrote:Nu înţeleg care este problema ta şi, mai ales, natura intervenţiei tale.
nu astepta sa-ti pice para-n gura. apuca-te de scris/invatat
succes la examen :cafea:

kinga

Re: RUGĂMINTE!

Post by kinga » 28 Sep 2008, 16:30

NesCafe wrote:uuuuuuuuuuu...s-a suparat colegun :grin:
Saint-ex wrote:Nu înţeleg care este problema ta şi, mai ales, natura intervenţiei tale.
nu astepta sa-ti pice para-n gura. apuca-te de scris/invatat
succes la examen :cafea:
mai sa fie Amigo.. Brasero...

esti....

ma rog tac..........e duminica.. ma bate DoamneDoamne... care oricum era in toane proaste cand te-ai nascut tu

:mrgreen:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests