va multumesc

Discutii filosofice pe teme actuale.
Post Reply
arian

va multumesc

Post by arian » 01 Jun 2008, 13:30

tuturor pentru ajutorul pe care mi l-ati acordat in ultimii patru ani. fara multi dintre voi, multe n-ar fi fost posibile. am invatat foarte multe de la voi in tot timpul asta si sper ca, macar in parte, am putut sa reintorc serviciul.
marea mea problema s-a nascut din imprejurarea ca intreg forumul tinde sa se transforme intr-o afacere de famiglie unde incesturile si anilingusul nu sunt doar practicate in mod frenetic ci din pacate si intr-o publicitate deopotriva deplina si oribila si cu o mandrie demna de cauze mai bune, iar frumosul joc al argumentelor juridice si logice atat de des practicat odinioara a lasat locul bataliei limbilor maro. desi imi pare rau (sincer) nu pot si nu vreau sa fiu partas la asa ceva. nu gust nici injuraturile, nici ironia de autobaza, nici saliva in exces pe partile dosnice ale anatomiei, nici suficienta si nici fratia care trece peste argumente si care ar justifica asumarea prostiei sau orgoliului altuia.
inca o data va multumesc pentru toate lucrurile bune si folositoare pe care mi le-ati aratat si va urez multa bafta in tot ce faceti, chef si putere de munca. s-auzim numai de bine :cafea:

agenda

Post by agenda » 01 Jun 2008, 15:09

pacat de plecarea unui astfel de membru
...sper totusi (in naivitatea mea) ca ii va determina pe alti sa-si revizuiasca atitudinile

mariusms

Post by mariusms » 01 Jun 2008, 16:35

Hai sa plangem. :-( :-( :-(

jojo

Post by jojo » 01 Jun 2008, 22:02

Un zbor in minus, o cadere in plus
Sa ai fir intins Arianule! :razz:

cristal

Post by cristal » 02 Jun 2008, 15:29

:( :( :(
Atat pot spune...sau comunica...despre plecarea ta!
Imi pare foarte rau!

Putini sunt cei care imi plac pe acest forum (si aici am in vedere doar nivelul de abordare a spetelor!), iar printre acestia erai si tu!

Ce conteaza ce fac si spun altii...tu trebuia sa-i ignori...
Nu ai putut..pacat! :( :( :(

Succes!

ursu

Post by ursu » 04 Jun 2008, 14:17

Arian, serios acu...eu nu dadeam nimanui asa satisfactie...zau asa!

Ce nu ai inteles ...este ca pe forum se DISCUTA doar DISCUTII DISCUTABILE ...sub anonimat offcourse...discutii care nu ar trebui sa ne afecteze in acest fel!

Succese maxime!

accesio

Re: va multumesc

Post by accesio » 28 Jun 2008, 21:36

arian wrote:tuturor pentru ajutorul pe care mi l-ati acordat in ultimii patru ani. fara multi dintre voi, multe n-ar fi fost posibile. am invatat foarte multe de la voi in tot timpul asta si sper ca, macar in parte, am putut sa reintorc serviciul.
E un gest frumos sa multumesti.

Mi se pare amuzant sa spui ca pleci dintr-un spatiu virtual.E ca si cum ai spune canti pleaca niste ganduri din minte.In sensul ca gandurile nu anunta ca pleaca.:)

Succes!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests