Ganduri

Discutii filosofice pe teme actuale.
Post Reply
indian

Ganduri

Post by indian » 13 Apr 2008, 09:15

In ultima perioada am observat ca lucrurile functioneaza din ce in ce mai anevoios. Poate ca este vorba de o aranjare nefericita a planetelor in harta mea astrala.
Desi mi-a mers destul de bine pana acum, in acest moment simt ca "ceva" nu mai fucntioneaza: poate ca am obosit, poate ca mi-as dori sa fac altceva, desi fac cu placere ceea ce fac. Oare ar fi bine sa aprofundez ideea de a-mi schimba meseria ?
Ganduri.... oboseala.... o fi "astenia" de primavara ? sau se apropie vacanta de Paste ?!

agenda

Post by agenda » 13 Apr 2008, 16:22

dupa fiecare perioada buna vine si una mai putin buna dupa care se reia ciclul :razz:
asteapta inca putin si daca tot te gandesti la asta...pe cai! step by step and day by day

serafim

Re: Ganduri

Post by serafim » 14 Apr 2008, 09:13

indian wrote:In ultima perioada am observat ca lucrurile functioneaza din ce in ce mai anevoios. Poate ca este vorba de o aranjare nefericita a planetelor in harta mea astrala.
Desi mi-a mers destul de bine pana acum, in acest moment simt ca "ceva" nu mai fucntioneaza: poate ca am obosit, poate ca mi-as dori sa fac altceva, desi fac cu placere ceea ce fac. Oare ar fi bine sa aprofundez ideea de a-mi schimba meseria ?
Ganduri.... oboseala.... o fi "astenia" de primavara ? sau se apropie vacanta de Paste ?!

mi se potriveste ca o manusa...citesti gandurile indiane saaaaau ne aflam in acelasi BUTOI DE MELANCOLIE ????? :grin:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests