LB Straina la INM?????

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
Post Reply
cobe_mitroi

LB Straina la INM?????

Post by cobe_mitroi » 07 Nov 2007, 18:16

am auzit ca la inm 2008 se va cere si o Lima Straina ...Voi ce stiti ?????sper sa nu fie asa ...

corrine

Post by corrine » 07 Nov 2007, 18:38

Si eu am intrebat de faza cu spetele si am auzit si idea cu limba straina,dar se pare ca n-o sa se anunte nimic oficial pana in iunie-iulie.insa de cele mai multe ori sunt doar zvonuri.se pare ca o sa trebuiasca sa stam in ceata pana atunci :-( .indiferent daca se mai schimba ceva pe ici ,pe colo cunostintele juridice sunt esentiale si daca stapanesti bine materia nu o sa ai socuri foarte mari.si eu sunt in situatia ta(anul4 si incerc la inm).spor la invatat :cafea:

cobe_mitroi

e ca dreaq

Post by cobe_mitroi » 07 Nov 2007, 18:49

ma gandesc ca e imposibil sa ne anunte cu o luna sau doua inainte de examen cum ca am mai evea o noua disciplina pt ex. Nu ar fi corect. pentru ca fiecare isi programeaza timpul pt invatat pt fiecare materie...si ar fi aiurea sa se schimbe regulile jocului in timpul jocului ....

corrine

Post by corrine » 07 Nov 2007, 19:14

Esti naiv,amice!!! :grin: EI pot sa o faca,de fapt pot sa faca orice,din pacate ,asa ca pregateste-te pt toate situatiile

cyclop

Post by cyclop » 07 Nov 2007, 20:15

Ati terminat de-nvatat tot dreptun si va-ncurca limba straina? :grin:

corrine

Post by corrine » 07 Nov 2007, 20:22

:-D :grin: :-D

observer

Post by observer » 07 Nov 2007, 22:28

@ cyclop : 10 ++


sfat. Repetati tot dreptul si in limba straina :))

corrine

Post by corrine » 07 Nov 2007, 22:37

OBSERVER-HELP-ma poti ajuta sa traduc in engleza propozitia -Creditorul chirografar nu are dr de a indestula cu preferinta :grin: 10x :-D

agenda

Post by agenda » 07 Nov 2007, 22:50

corrine wrote:OBSERVER-HELP-ma poti ajuta sa traduc in engleza propozitia -Creditorul chirografar nu are dr de a indestula cu preferinta :grin: 10x :-D
the chirographar cerditor does not have the right to indestulate himself with priority/preference :mrgreen: :-D :-D

corrine

Post by corrine » 07 Nov 2007, 22:59

serios?indestulate? :-D :-D :-D ai vointa!!! :-D :grin: :-D ai fost foarte simpatica! :floare:

agenda

Post by agenda » 07 Nov 2007, 23:05

corrine wrote:serios?indestulate? :-D :-D :-D ai vointa!!! :-D :grin: :-D ai fost foarte simpatica! :floare:
thank you thank you thank you :floare: :floare: :floare:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests