Activitati juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Examene, rezultate, pareri, etc
Post Reply
agenda

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by agenda » 16 Jul 2010, 22:27

da, da angel e vultur. confirm.

so..ai grija cu jumulitul :???:

Image

angel

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by angel » 17 Jul 2010, 20:32

agenda wrote:da, da angel e vultur. confirm.

so..ai grija cu jumulitul :???:

Image
vezi vulpita :cafea: ti-am zis eu... :dans: :fluierat: :fluierat:
deci, ai grija ca n-ai tu cum sa ma jumulesti pe mine, ca ramai fara pic de blanita,cand te prind...si-s pe aproape...deja te-am reperat :dans:
pazeste-te, nu vezi ce cioc mare si fioros am?!din zbor te iau...sa nu te induca in eroare faptul ca-i plecat,doar meditez...

Agenduto :kiss: :floare: , misiune indeplinita...am reperat vulpea...in curand o s-o si prind :dans: si sa vezi ca ramane fara pic de blanita,si atunci o sa vada cate cornite am si cat de vrajitoare sunt si mai ales ca-s vultur :crizaderas:

agenda

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by agenda » 18 Jul 2010, 01:50

angel wrote:Agenduto :kiss: :floare: , misiune indeplinita...am reperat vulpea...in curand o s-o si prind :dans: si sa vezi ca ramane fara pic de blanita,si atunci o sa vada cate cornite am si cat de vrajitoare sunt si mai ales ca-s vultur :crizaderas:
dar angel :floare: eu nu vreau sa prinzi vulpita! :-( eu ador vulpita! vulpita e buna si ne protejeaza! :smile:

cu jumulitu a glumit doar...

lasa vulpita...iubeste vulpita :razz:

vulpacris

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by vulpacris » 18 Jul 2010, 01:55

:floare: :floare: :floare:

Am si eu dinti, si ca dovada va arat foto de la controlul stomatologic

Image

si chiar o sa ramai fara fulgi si pe restul corpului, angel-vultur chelios ce esti. :-P

Dupa care o sa vad ce fac si cu tigrisorul- "cobra". :fluierat:

:cafea:

agenda

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by agenda » 18 Jul 2010, 02:09

vulpacris wrote:si chiar o sa ramai fara fulgi si pe restul corpului, angel-vultur chelios ce esti. :-P

Dupa care o sa vad ce fac si cu tigrisorul- "cobra". :fluierat:

:cafea:
tu spui asta...

eu am spus asta
agenda wrote:
angel wrote:Agenduto :kiss: :floare: , misiune indeplinita...am reperat vulpea...in curand o s-o si prind :dans: si sa vezi ca ramane fara pic de blanita,si atunci o sa vada cate cornite am si cat de vrajitoare sunt si mai ales ca-s vultur :crizaderas:
dar angel :floare: eu nu vreau sa prinzi vulpita! :-( eu ador vulpita! vulpita e buna si ne protejeaza! :smile:

cu jumulitu a glumit doar...

lasa vulpita...iubeste vulpita :razz:
sunt confuza acum...
:???: :cry:

vulpacris

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by vulpacris » 18 Jul 2010, 09:28

100_0539.jpg
Image

:oops: :scuze:

am postat in acelasi timp,
ca eram grabit,
si n-am vazut mesajul tau,
ca-mi era somn, rau.

te rog sa scuzi vulpita,
sa nu iasa cobrita,
din tigrisorul mic si scump,
pe care-mi vine sa il ... :kiss:


eeehm..., ingerasu'-vulturuuuuu'...., aici vulpea (ca nu-mi plac pseudonimele) :-D

toate penele ti le zburatacesc acum, ca ai ramas singur, daca nu-ti revizuiesti atitudinea.
STL719.jpg
Image

:cake: :vin: :floare:

:cafea:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

agenda

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by agenda » 18 Jul 2010, 12:59

m-am linistit acum! multumeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc :kiss: :floare:
vulpacris wrote:eeehm..., ingerasu'-vulturuuuuu'...., aici vulpea (ca nu-mi plac pseudonimele) :-D

toate penele ti le zburatacesc acum, ca ai ramas singur, daca nu-ti revizuiesti atitudinea.

dar stai asa! eu ador si vulturasul! vulturasul e bun. nu zburataci penele vulturasului!

lasa vulturasul. iubeste vulturasul! :floare:

angel

Re: Activitati juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by angel » 18 Jul 2010, 22:48

agenda wrote: dar angel :floare: eu nu vreau sa prinzi vulpita! :-( eu ador vulpita! vulpita e buna si ne protejeaza! :smile:

cu jumulitu a glumit doar...

lasa vulpita...iubeste vulpita :razz:
n-a glumit cu jumulitul...uite proba...
vulpacris wrote:
eeehm..., ingerasu'-vulturuuuuu'...., aici vulpea (ca nu-mi plac pseudonimele) :-D

toate penele ti le zburatacesc acum, ca ai ramas singur, daca nu-ti revizuiesti atitudinea.
STL719.jpg
STL719.jpg [ 34.24 KiB
Image
ai vazut Agenduta?! :kiss:

Vulpea noastra cea protectoare,dupa ce te-a vrajit pe tine, ca sa raman singura, ai vazut ce mi-a facut?!ma ameninta ca sa-mi revizuiesc comportamentul,ca altfel...

dar mie nu mi-e teama de vrajile ei, ca uite m-am prins, cum s-a transformat din vulpe in liliac,si-i un liliac vampir...acum trebuie s-o urmaresc si pe timp de noapte...ca-i mai periculoasa noaptea...

uite proba:
vulpacris wrote:
Am si eu dinti, si ca dovada va arat foto de la controlul stomatologic

Image

si chiar o sa ramai fara fulgi si pe restul corpului, angel-vultur chelios ce esti. :-P
ai vazut?!ma face vrajitoare si a dovedit ca vulpea-i cea mai mare vrajitoare...
vulpacris wrote:
si tu, angel cu cornite Image

Image
sunt si inger decazut, am si cornite...

deci,cum sa iubesc Vulpea-liliaco-vampir-vrajitoare ?!

pe mine, nu m-ai pacalit vulpe :-? :-? ,ca de aceea am ochi de vultur,si-s cu ochiu' pe tine :dans:

fugi vulpe,cat poti, ca acum ti-am prins secretul nocturn, si-s pregatita... cu apa sfintita...n-ai cum sa ma jumulesti,chiar daca-s singura :dans: :dans: da' eu cand te prind iti scot dintisorii aia mari si ascutiti, si-ti tai si aripile de liliac,si-ti smulg toata blanita la cald, cu ceara fierbinte de fapt :crizaderas: :crizaderas: :dans: :dans:

agenda

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by agenda » 19 Jul 2010, 07:39

angel wrote: da' eu cand te prind iti scot dintisorii aia mari si ascutiti, si-ti tai si aripile de liliac,si-ti smulg toata blanita la cald, cu ceara fierbinte de fapt :crizaderas: :crizaderas: :dans: :dans:
dar angel :floare: daca ii scoti dintisorii si ii tai aripile de liliac.......nu ramane un simplu....soricel? :grin:

angel

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by angel » 19 Jul 2010, 11:01

agenda wrote:
angel wrote: da' eu cand te prind iti scot dintisorii aia mari si ascutiti, si-ti tai si aripile de liliac,si-ti smulg toata blanita la cald, cu ceara fierbinte de fapt :crizaderas: :crizaderas: :dans: :dans:
dar angel :floare: daca ii scoti dintisorii si ii tai aripile de liliac.......nu ramane un simplu....soricel? :grin:
ba da...ca asta era si ideea :mask: :| :|

agenda

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by agenda » 19 Jul 2010, 12:09

angel... :floare: cum sa fie vulpita soricel? :-D nu se poate.

uite cum facem...

vulpita nu te jumuleste si tu ii lasi dintisorii, aripioarele si blanita unde sunt.

e bine asa? :razz:

angel

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by angel » 19 Jul 2010, 12:12

cum sa fie?! asa bine :wink: ca atunci mi-e si mie mai usor sa-i arat lumea de la foarte mare inaltime...dar daca-i vulpe, e prea grea si n-am cum o lua in cioc...

daca vulpea nu-si reviziuieste atitudinea, nu mi-o revizuiesc nici eu :wink:

sa vedem ce are vulpea de zis in apararea sa...si atunci poate facem pace :grin:

agenda

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by agenda » 19 Jul 2010, 12:17

vulpea se impaca :mrgreen:

sau nu ...

angel

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by angel » 19 Jul 2010, 12:22

s-o vedem cu ce vine la masa negoicerilor :razz:

vulpacris

Re: Activitãþi juridice - Cod CAEN 6910 - eludare 51/1995?

Post by vulpacris » 19 Jul 2010, 22:22

:floare: :floare: :floare:

Nu te lasi, ingeras,te mananca intre cornite si vrei sa te scarpin eu. :-D

In primul rand, daca ma epilezi o sa raman o vulpe zburatoare cheala, si nu un soricel. :-P

Dar, cel putin eu tot o sa pot zbura spre deosebire de tine, ca fara pene ...

Si, in primul rand, mai intai sa ma prinzi, si dupa aceea sa-mi vinzi blanita, sau faci ca si cu ursul din poveste, te pomenesti ca despre tine era vorba.... :crizaderas:

Nu am ce sa negociez cu ingerasi beligeranti sa faca dovada ca este chiar ingeras, mai inainte.

Nu toata lumea este asa de rezonabila ca tine tigrisor. :floare:

:cake: :cafea: :floare:

:cafea:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests