Dosar penal Ungaria

Discutii privind Dreptul Penal
neiregistrat

Re: Dosar penal Ungaria

Post by neiregistrat » 28 Nov 2013, 05:45

A..., am uitat sa va spun voua d-lor avocati, ca cea mai buna judecata este cea a lui C.Darwin, tirurile unguresti, maghiare, iti platesc toate daunele-interese, lucru care am sa-i invat si pe stra-stra(etc) nepoti mei. Statul maghiar va plati pana nu va mai exista termenul de inselaciune (inselaciunea este un mobile-perpetuum)
Acest lucru ar trebui sa-l inserati in orice roman cu care aveti tangenta. Pentru ca Negru Voda, Basarab I, a fost tot un Genghis Khan (ghinjis kan), iar ungurii astia super destepti sunt doar niste sclavi.

Silviu

Re: Dosar penal Ungaria

Post by Silviu » 02 Dec 2013, 00:00

Esti un .... ok? Cu perpetUUm mobile cu tot.

Ada

Re: Dosar penal Ungaria

Post by Ada » 11 Oct 2017, 19:01

Si eu am avut masina sechestrata in ungaria de abia am luato dupa 2 luni de zile si nu am platit nimic din cate am inteles este gratis. Iar pentru avocati sau alte intrebari cel mai bine este sa suni in ambasada si eu am pus avocat din ungaria care vrea doar bani si nu face nimic asta pentru ca toata lumea stie ei nu ne suporta. Cel mai bine ia legatura in ambasada si iti vor da un elenc de nr de telefon de avocati romani in ungaria

Seby

Re: Dosar penal Ungaria

Post by Seby » 18 Dec 2022, 22:31

Buna , am un prieten care din cate stiu este arestat in ungaria cum pot afla ce dosar are deschis si cat este condamnat deoarece el nu da nici un semn si nici un telefon. Va multumesc

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 29 guests