stie cineva pe cineva care a facut 80 sau peste?

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
kinga

Post by kinga » 01 Sep 2007, 17:04

:kiss: :kiss:

allynna

Post by allynna » 01 Sep 2007, 19:33

kiddy wrote:Multumesc mult de felicitari dar inca nu le merit.Ce examen de nervi este asta...
Fanfan, alina, la voi cum a fost?Asteptati rezultatul contestatiilor? Sper ca totul e in regula...
Buna tuturor.
La mine a fost rau, astept rezultatele, dar nu stiu in ce pot spera.
Sunt foarte dezamagita , nu ma asteptam sa fie grilele de la civil si proc. civila( unde eu credeam ca stapanesc materia destul de bine )atat de dificile , multe mi s-au parut controversate(grila cu daunele morale) ambigui, gresite(grila cu nulitatea abs., grila cu acceptarea mostenirii etc.) +grila aceea din afara materiei.
Multe dintre ele chiar nu le inteleg raspunsurile, poate nu gandesc eu corect dreptul, :( cu siguranta nu am invatat suficient , cel putin anul acesta gradul de dificultate al examenului a crescut.
Oricum nu dau vina doar pe examen, cateva intrebari le-am gresit din vina mea, am facut cateva greseli nepermise, din neatentie, lipsa concentrare si imi pare f. rau.
Sunt f. suparata si dezamagita. Ar fi putut pune grile f. frumoase, concrete , fara controverse, nu inteleg de ce au ales grilele acestea atat de sucite. :( :( :(
Daca nu am fi avut surprize nu ar fi fost examen inm.
In concluzie,de ce sa fie viata noastra usoara?
:( :(

rrroxana

Post by rrroxana » 01 Sep 2007, 20:50

Sper sa iti schimbi starea de spirit dupa afisarea rezultatelor :floare:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 4 guests