Castigator tombola - cine este proprietarul?

Discutii privind alte teme decat cele pentru care exista un forum
4wings

Post by 4wings » 16 Feb 2006, 08:30

defectule mesajul ne-a fost adresat tuturor. sa ne mai jucam, sa ne dam cu parerea, sa argumentam, fiind postat la "alte discutii". as ajunge si eu presedinte in 2 zile daca as umple forumul cu mesaje de cate un cuvant-trei acolo in bataie de joc. inseamna ca te consideri bazat si te-ai afisat cu aroganta fara ca eu sa-ti fi cerut asta. ai o problema nu crezi? esti defect.

ildi

Post by ildi » 16 Feb 2006, 09:43

Defectu e un bagabeu BAZAT.(prietenii stiu de ce :lol: )

Si nu te lua de el, ca te bat de nu te vezi! :mrgreen:
Vezi ca l-am infiat.

4wings

Post by 4wings » 16 Feb 2006, 11:07

ii doresc sa exceleze in continuare pe linia asta de care vorbesti dar sa nu se mai ia nici el de altii. nici de rosioara, nici de mine, cu atitudine de mason de cafenea.

defectu

Post by defectu » 16 Feb 2006, 13:01

ai dreptate.

rosia_montana

Post by rosia_montana » 16 Feb 2006, 14:11

Alooooooooo! terminati cu cearta si zice-ti-mi daca-i al meu mertzanul sau nu? :)

tristan

Post by tristan » 16 Feb 2006, 15:57

rosioara, fiind printre primii care au raspuns la acest topic am o mare rugaminte la tine> pe viitor sa dai toate detaliile privitoare la problema.In cazul de fata trebuia amintit ca in adresa de mail figureaza si numele tau.Are o importanta! :grin:
Sper ca nu te-ai suparat.... :mrgreen:

rosia_montana

Post by rosia_montana » 16 Feb 2006, 16:13

Noa, am amintit! e cu numele meu adresa. And the winner is................?

luciflor

Post by luciflor » 16 Feb 2006, 16:14

Modul in care se alege castigatorul este la mintea cocosului. Indiferent de ce nume se afla dupa n@n sau inaintea lui, conteaza ce date au fost introduse cand s-a creat email-ul: nume, prenume, adresa, etc. Destinatarul premiului este persoana care corespunde cu datele. Chiar daca domeniul adresei este proprietatea firmei, mail-ul a fost creat cu acordul acesteia deci email-ul este al tau, iar daca datele sunt ale tale premiul iti apartine. Cum era: rosia ... @ ... mertzanul e al tau. :floare: Acum trebuie doar sa astepti . Sa il castigi.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests