lista candidati

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
bonsa

Post by bonsa » 20 Sep 2006, 21:16

la cursul festiv sa imi pun o placuta pe care sa scriu bonsa???lol
io nu inteleg de ce incepem cu practica deja...
flavius, cred ca pe tine te-am depistat la rationament..cred ca ai stat 2 locuri in dreapta mea, asa-i?...numele de familie e cu P asa-i?

cats

Post by cats » 21 Sep 2006, 00:37

salutare la toata lumea. desi acesta este primul meu mesaj pe forum, va citesc de aproape un an si am senzatia ca va cunosc un pic :) am intrat acum pentru a-i multumi bobocului pentru lista cu rezultate (eu introdusesem cam jumatate din note si deja se invartea camera cu mine cand am bagat nasul aici si am vazut postarea lui). va felicit pe toti care ati dat anul acesta la inm si...bobocule, ma inscriu pe lista celor care trebuie sa-ti faca cinste, dar intai sa trecem si de psihologic si medical :)

flaviusnet

Post by flaviusnet » 21 Sep 2006, 09:14

bonsa wrote:la cursul festiv sa imi pun o placuta pe care sa scriu bonsa???lol
io nu inteleg de ce incepem cu practica deja...
flavius, cred ca pe tine te-am depistat la rationament..cred ca ai stat 2 locuri in dreapta mea, asa-i?...numele de familie e cu P asa-i?
:| :| :-D :-D da,asa e...inseamna ca am fost si la interviu cam in acelasi timp...ce sa zic,aproape toti m-au depasit la logica.... :roll: sa ma invat minte si sa nu mai stau dupa jocul rezultatelor...cu un 84 la grile altfel statea situatia..
poza din avatar a stat mult timp la mine in calculator,dar am zis sa o prezint publicului larg :grin: dupa ce voi fi luat la inm...pt ca nu s-a intamplat l-am plasat ca o avanpremiera pt la anul :lol:

flaviusnet

Post by flaviusnet » 21 Sep 2006, 09:16

:( :( depistat,depasit...notiuni similare pt mine la ora asta..am interpretat aiurea intelesul dat de bonsa,dar ideea este aceeasi...

Ovidiu

Post by Ovidiu » 21 Sep 2006, 14:24

Eu sunt curios ce-i care ati fost admisi, ce profesii ati avut inainte, avocati, consilieri juridici...etc si de cate ori ati incercat pana ati intrat :oops:
Inca o data, congrats!!!

luc4s

Post by luc4s » 21 Sep 2006, 18:38

Ovidiu wrote:Eu sunt curios ce-i care ati fost admisi, ce profesii ati avut inainte, avocati, consilieri juridici...etc si de cate ori ati incercat pana ati intrat :oops:
Inca o data, congrats!!!
Asa scrii si pe la instanta? :evil:

totem

Post by totem » 21 Sep 2006, 19:55

felicitari celor care au reusit!ceilalti ar fi bine sa puna mana pe carti, nu de alta da le iau altii si reusesc aia la anun!!!!

Ovidiu

Post by Ovidiu » 21 Sep 2006, 20:40

[quote="Luc4s"][quote="Ovidiu"]Eu sunt curios [b]ce-i[/b] care ati fost admisi, ce profesii ati avut inainte, avocati, consilieri juridici...etc si de cate ori ati incercat pana ati intrat :oops:
Inca o data, congrats!!![/quote]
Asa scrii si pe la instanta? :evil:[/quote]

Indubitabil! Cred ca nu sunt singurul care scriind in mare goana, din lipsa de timp, face greseli gramaticale. :-?

Rautate mica ce esti..... 8-)

LexLegis

Post by LexLegis » 21 Sep 2006, 22:55

Felicitari tuturor!!!Le meritati din plin!Fanfan, bog, mariuca si toti ceilalti colegi de suferinta de anul asta...noi ramanem cu parerile, discutiile, grilele lui voineag, inca un an!Asta e!N-aveam loc toti odata :-P !Oricum fratilor doritori primele 10 locuri de anul viitor sunt ale noastre!!! :mrgreen:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests