lista candidati

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
flaviusnet

Post by flaviusnet » 20 Sep 2006, 09:20

arian wrote:multumesc bobocule. acum am venit de la pescuit si dupa 4 zile in padure gasesc toate notele si clasamentul pe site. fain baiat/fata esti !!! sa traiesti! bonsa, bobocu si celorlalti (imi pare rau ca v-am uitat) multe felicitari, ne vedem pe 01.10., iar tu flaviusnet aduci tuica aia de care vorbeam! celor carora le-a lipsit sansa le urez putere de munca pt.la anul (timpul deja zboara!!!) si mult mai mult noroc (este esential).
as fi vrut sa fiu printre cei feiriciti astazi, asa cum si marius si fanfan si mariuca si alcali etc ar fi vrut asta...cine vorbea de ghinion are dreptate..iti trebuie mult noroc,dar tinand cont ca anul asta am fost blindat de ghinion(nu numai in privinta inmului)ma gadesc daca nu cumva norocul asta ti-l faci cu mana ta...poate o schimbare de perspectiva ar fi necesara,poate mai multa incredere in fortele proprii si ceva mai multa relaxare...din pctul meu de vedere cred ca trebuie sa abordez altfel problema inmului,pt ca pana la urma nu voi renunta,am fost aproape,am simtit miros de inm si ar fi pacat pt experienta acumulata...la fel cum situatia din ungaria ne arata ca o zi poate schimba totul, ma gandesc ca va veni pentru fiecare dintre cei care au ramas pe tusa acea zi,in care vom putea desface sampania prafuita...
si pt ca citam din arian.....prietene, treci pe la mine sa-ti dau tuica,pt ca drumul pana la bucuresti il aman cu un an...dar stii cum se zice...cu cat o bautura e mai veche,cu atat e mai buna..deci,probabil ca la anul va avea cu totul alt gust...
inca o data felicitari maxime celor care au luat ca stiu ce greu a fost

bobocu

Post by bobocu » 20 Sep 2006, 09:58

bonsa wrote:mai..eu deja am facut cheful de plecare..cu sampanie si toate cele...
si io dar sa nu spun hop pana n-am sarit gardu, desi nu mai are ce sa se intample rau

cyclop

Post by cyclop » 20 Sep 2006, 10:01

bobocu wrote:si io dar sa nu spun hop pana n-am sarit gardu, desi nu mai are ce sa se intample rau
Cam asa cred ca gandim toti...
Si io o tin numa-n gratare de luni seara.
Evident, chefu aln mare se face mai tarziu un pic. :grin:

arian

Post by arian » 20 Sep 2006, 10:34

flavius man, pai atunci ramane batut in cuie: cheful ala monstru il amanam pana la anul ca eu in privinta tuicii de pitesti nu uit si nu iert. sa te puna naiba sa nu apari la anul in camin, ca te gasesc si in gaura de sarpe....mult noroc si spor la treaba.

parole

Post by parole » 20 Sep 2006, 14:37

:aplauze: :aplauze: :aplauze:

Felicitari si respecte lui ARIAN, BOBOCU, CYCLOP, BONSA, YAGUNZ, JAGA, PUFULET, SALAVASTRU, NUNUTI si celorlalti admisi pe care nu i-am trecut aici dar care cu siguranta merita toate laudele.
Va felicit si va admir pe toti pentru munca pe care ati depus-o luni intregi, pentru tenacitate si perseverenta, pentru ca ati fost puternici si nu ati renuntat pe ultima suta de metri ca tiganu la mal :-D . Orice ar spune unii sau altii iti trebuie organizare si vointa de fier ca sa treci cu bine de un examen ca asta. ;-)
Numai respect... pentru adevaratii domni de pe acest sait... si pentru domnisoare pe care nu le-am uitat chiar daca in reclama nu e asa! :-D :-D :-D
Arian lasa tu tuica de pitesti si pune mana pe Zaraza ca deh.. zilele astea te respecti :-D :-D :-D

:aplauze: :aplauze: :aplauze:

P.S.: Saitul asta vad ca scoate magistrati pe banda rulanta... :)

flaviusnet

Post by flaviusnet » 20 Sep 2006, 14:49

arian wrote:flavius man, pai atunci ramane batut in cuie: cheful ala monstru il amanam pana la anul ca eu in privinta tuicii de pitesti nu uit si nu iert. sa te puna naiba sa nu apari la anul in camin, ca te gasesc si in gaura de sarpe....mult noroc si spor la treaba.
promit!!!...lasati omul sa bea tuica...ce poate fi mai sanatos la minte decat tuica....vezi ce faci acolo, sa ne onorezi,auzi!!!!!

fanfanlatulipe

Post by fanfanlatulipe » 20 Sep 2006, 14:55

hehe, ma bucur sa aud ca deja petreceti :lol: ...sampanie, gratare, alea-alea...Bah, dan sa stiti ca meritati din plin!...Felicitari! :aplauze:

p.s. flavius, mariusms, gavril, mariuca, alcali si toti ceilalti care am ratat anun asta...la anun petrecerea va fi a noastra! :-P

bobocu

Post by bobocu » 20 Sep 2006, 15:02

asa asa fanfane la anu o sa bem si mai abitir
vorba aia o sa se reuneasca toti forumistii doritori de inm

flaviusnet

Post by flaviusnet » 20 Sep 2006, 15:02

fanfanlatulipe wrote:hehe, ma bucur sa aud ca deja petreceti :lol: ...sampanie, gratare, alea-alea...Bah, dan sa stiti ca meritati din plin!...Felicitari! :aplauze:

p.s. flavius, mariusms, gavril, mariuca, alcali si toti ceilalti care am ratat anun asta...la anun petrecerea va fi a noastra! :-P
eu ti-am zis ca promit si ma tin de promisiuni...de la alcali am smuls la fel promisiunea...dar sper sa nu ne scuipe seminte in cap astia marii :-D

mariuca

Post by mariuca » 20 Sep 2006, 16:13

Asa-i fan fan...nu mai e mult pann la anun! Venim in forta din urma!
Dragilor, care ati biruit cetatea INM : FELICITARI!
Aha si era sa uit sa precizez ca ma bucur mult ca la anu voi avea super colegi ..unul si unul!

arian

Post by arian » 20 Sep 2006, 17:03

parole, zaraza e un lucru foarte mare (ca doar e produs de m...fatlar :grin: ) dar ma gandeam sa incerc ceva facut mai departe de casa. sa-mi largesc orizonturile cum s-ar spune :fluierat:

Ovidiu

Post by Ovidiu » 20 Sep 2006, 18:57

Felicitari si o sa va felicit de cate ori o sa-mi aduc aminte, sper sa nu va suparati pentru asta :floare: :floare: :floare:

luc4s

Post by luc4s » 20 Sep 2006, 19:01

Totusi eu cred ca ar fi trebuit sa lase si spetele
Acolo se vede daca cineva e cunoscator sau nu... :roll:
La grilele astea se poate si pentru cineva care le are doar cu toceala.
Parerea mea :fluierat:

cleo27ro

Post by cleo27ro » 20 Sep 2006, 19:05

[quote="fanfanlatulipe]

p.s. flavius, mariusms, gavril, mariuca, alcali si toti ceilalti care am ratat anun asta...la anun petrecerea va fi a noastra! :-P[/quote]Sa dea Domnun! De abia astept sa ne cunoastem si sa ne imbatam!!!

Pentru toti promovatii:SUNTETI TARI, BAI!!! :aplauze: :aplauze: :aplauze: Si.............succes la scoala, boboceilor!!! :)

ps. Flaviuse, avatarul asta nou sigur iti va aduce noroc :razz: !

Cleo :kiss: .

gavril

Post by gavril » 20 Sep 2006, 19:15

Felicitarile mele nou-promovatilor !

PS: Flaviuse, bine ca ai scapat de avatarul acela urat.
Sper sa-ti urmeze exemplul fanfan

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests