lista candidati

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
mariusms

Post by mariusms » 19 Sep 2006, 16:08

Felicitari dragilor !!!
Mister Ghinion (subsemnatul) isi scoate palaria. Am inceput sa vorbesc ca negrii la pers. a III-a singular. Cred ca o sa ma apuc sa culeg pietricele. :-D

minodora

Post by minodora » 19 Sep 2006, 16:18

Toti care se chinuie si invata dar nu intra totusi, merita toata stima noastra!
E un efort pe care putini sunt dispusi sa-l faca.
:cafea: :cafea: :cafea:

mariusms

Post by mariusms » 19 Sep 2006, 16:22

Multumesc, dar un bou ca mine nu merita atata stima. Am gresit pe mana mea. :cafea: :cafea:

kinga

Post by kinga » 19 Sep 2006, 16:25

mariusms wrote:Multumesc, dar un bou ca mine nu merita atata stima. Am gresit pe mana mea. :cafea: :cafea:
nu crezi ca exagerezi????? :cafea: :cafea: :cafea:

orange

Post by orange » 19 Sep 2006, 16:40

Felicitari celor care au luat si celor care au fost aproape si celor care au invatat pentru acest examen! Toti merita stima noastra :aplauze:

leustean

Post by leustean » 19 Sep 2006, 17:27

Acum poate nu exista nimic sa va faca sa va simtiti mai bine, dar vor veni si vremuri mai bune, nu?
Trebuie sa vina!
Succes in continuare!

salavastru

Post by salavastru » 19 Sep 2006, 17:36

Marius, te cred ca esti foarte suparat, ai tot dreptul, ai fost din nou foarte aproape, dar nu te autoflagela, pentru ca intr-adevar ai fost ghinionist iar dramul de noroc, atentie -spune-i cum vrei- care ti-ar mai fi trebuit sa reusesti, nu te-ar fi transformat intr-un alt om, mai bun. Te-ar fi plasat doar intr-o pozitie favorabila, pozitie pe care poti sa-ti-o asumi la anul sau chiar mai devreme, daca ai vechimea necesar.
Noi, cei care am avut sansa de partea noastra anul acesta, te asteptam sa ne devii colegi la anul. :floare:

mariusms

Post by mariusms » 19 Sep 2006, 18:03

Dragilor, nu o mai consider pozitie favorabila. Sunt la fel de om in continuare.
Ideea este ca atunci cand am avut 90 sau 87 nu conta grila. A contat acum, cand m-am trezit eu sa comit o greseala si sa pierd jumatate de ora ca sa o rescriu.
Nu vom fi colegi, pentru ca nu sunt la cheremul lor. Oricum, era un efort sa-mi dau 8 demisii. :lol:
Multumesc. Felicitari inca o data si la sampanie cu voi !!! :cafea:

arian

Post by arian » 19 Sep 2006, 18:52

multumesc bobocule. acum am venit de la pescuit si dupa 4 zile in padure gasesc toate notele si clasamentul pe site. fain baiat/fata esti !!! sa traiesti! bonsa, bobocu si celorlalti (imi pare rau ca v-am uitat) multe felicitari, ne vedem pe 01.10., iar tu flaviusnet aduci tuica aia de care vorbeam! celor carora le-a lipsit sansa le urez putere de munca pt.la anul (timpul deja zboara!!!) si mult mai mult noroc (este esential).

bonsa

wow

Post by bonsa » 19 Sep 2006, 21:21

vezi ca la mine ai gresit cu 0,02 pc...
nu de alta, dar intr-un an n-am intrat pt 0,03 pc..deci e esential!!!!
care e ultima medie cu care s-a intrat??sau ce e afisat e pt cei 180?
dc nu ai un dram de noroc la exmenu asta, esti mort..v-o spune un om cu experienta........

bonsa

Post by bonsa » 19 Sep 2006, 21:44

analizand mai in detaliu...
vad ca au intrat si unii care au avut 80, 81, 82 la grile, carora eu nu le prea dadeam sanse...bravo!!

nunuti

Post by nunuti » 20 Sep 2006, 05:55

Da, eu am fost unul din aia...Nici eu nu-mi dadeam cine stie ce sanse. De aceea zic ca e esential sa ai si mult, mult noroc. Nu cred ca exista diferente semnificative de valoare intre majoritatea celor aproape 300, asa ca la multi departajarea a tinut in mare masura de noroc, respectiv de ghinion

@mariusms. Incearca sa-ti lasi putin timp pentru a gandi lucrurile la rece. Cand doar ghinionul crunt e cel care te tine departe de ceva, asta nu inseamna neaparat ca trebuie sa-ti reconsideri fundamental pozitia fata de respectiva chestiune. Noi de pe forum stim, si tu ar trebui s-o stii la fel de bine ca esti un om valoros in ciuda capriciilor sortii. :floare:

cyclop

Post by cyclop » 20 Sep 2006, 08:16

Felicitari pt idee si pt lista, Bobocu. Bine, fiecare stia ce nota are, si putea sa aprecieze, cat de cat, ce sanse are. Oricum, ai scutit multa lume de stres.

Pt cei admisi, inca o data, felicitari, sa iasa bine si psihologicul si medicalul si sa fie totul OK pana la capat.
Abia astept sa ne vedem. :cafea:

bobocu

Post by bobocu » 20 Sep 2006, 08:29

si io abia astept sa ne vedem
cand or afisa astia rezultatele vineri - sper ca nu la 10 seara
nu de alta dar nu vreau sa aman demisia pt luni :grin:

bonsa

Post by bonsa » 20 Sep 2006, 09:06

mai..eu deja am facut cheful de plecare..cu sampanie si toate cele...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests