contestatie?

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
cleo27ro

Post by cleo27ro » 11 Sep 2006, 16:15

nicuvar wrote:Daca mai tineti minte, era un topic la Divagatii, "Exercitii de gandire"... Nu l-am deschis aiurea, am incercat sa va ajut. :oops:
Nu-l gasesc...... :-( :-( :-(

oana_dan

Post by oana_dan » 11 Sep 2006, 16:54

Innuenda are dreptate. Radoi si PArvu nu se exclud. De fapt era vorba de o conditie care se deducea din prima. Si nu prea aveai cum sa faci intrebarile de la sfarsitul testului daca nu intelegeai conditia asta. Eu oricum ultimele 2 nu le-am facut. In rest cele mai multe le-am gresit din partea a doua.
Cum ati rezolvat?

15. Care anume dintre urmatoarele variante NU POATE reprezenta o lista exacta partiala a reprezentantilor Agentiei care fac prezentarea ?

(A) Fetzger, Jianu, Pirvu

(B) Fetzger, Liptak, Radoi

(C) Fetzger, Pirvu, Suciu

(D) Jianu, Liptak, Marascu

(E) Liptak, Pirvu, Radoi


16. Sa presupunem ca inlocuim conditia ca daca Radoi nu prezinta noua campanie publicitara atunci o face Pirvu, cu conditia ca Pirvu prezinta daca prezinta si Radoi. Daca toate celelalte conditii raman valabile, atunci care anume dintre urmatoarele variante NU POATE reprezenta o lista completa si exacta a reprezentantilor Agentiei care fac prezentari ?

(A) Jianu, Pirvu

(B) Jianu, Marascu, Pirvu

(C) Liptak, Radoi, Suciu

(D) Liptak, Pirvu, Suciu

(E) Marascu, Pirvu, Radoi

nicuvar

Post by nicuvar » 11 Sep 2006, 17:19

Cleo27ro wrote:
nicuvar wrote:Daca mai tineti minte, era un topic la Divagatii, "Exercitii de gandire"... Nu l-am deschis aiurea, am incercat sa va ajut. :oops:
Nu-l gasesc...... :-( :-( :-(
http://avocatura.com/modules.php?name=F ... 44&start=0

cleo27ro

Post by cleo27ro » 11 Sep 2006, 20:50

nicuvar wrote:
Cleo27ro wrote:
nicuvar wrote:Daca mai tineti minte, era un topic la Divagatii, "Exercitii de gandire"... Nu l-am deschis aiurea, am incercat sa va ajut. :oops:
Nu-l gasesc...... :-( :-( :-(
http://avocatura.com/modules.php?name=F ... 44&start=0
Multumesc! :kiss:

Cleo.

flaviusnet

Post by flaviusnet » 13 Sep 2006, 11:28

ieri parca trebuia sa se afiseze rezultatele la contestatiile la barem.... :roll:

bobocu

Post by bobocu » 13 Sep 2006, 11:35

poate nu a fost nicio contestatie

flaviusnet

Post by flaviusnet » 13 Sep 2006, 13:06

bobocu wrote:poate nu a fost nicio contestatie
e,nu!!! 8)

flaviusnet

Post by flaviusnet » 14 Sep 2006, 10:28

hm...s-au afisat rezultatele la contestatii...si a mea lipseste....in fine...maine ma duc la lupta

arian

Post by arian » 14 Sep 2006, 11:04

multa bafta maestre !!! fa-i praf !!

vally

Post by vally » 14 Sep 2006, 15:41

Multa bafta flavius!

:floare: :cafea:

flaviusnet

Post by flaviusnet » 16 Sep 2006, 09:38

ms ms...cred ca i-am dovedit....sper ca sub zambetele binevoitoare sa nu se ascunda :evil:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests