va rog din suflet sunt tare speriat , am furat din auchan

Discutii privind procedura penala
Guest

Re: va rog din suflet sunt tare speriat , am furat din aucha

Post by Guest » 29 Jul 2015, 22:46

ai belit pula, tinere !
tinere, ai belit pula !

Volea

Re: va rog din suflet sunt tare speriat , am furat din aucha

Post by Volea » 30 Jul 2015, 08:30

RodditSucksAss wrote:Stai linistit. Nu o sa te bage nimeni la inchisoare pentru 5 lei.
Posibil, dar fără amendă penală și 2 ani cu suspendare nu scapă. Unchi-miu a făcut 3 cu executare. Bine, da' unchi-miu a furat și undiță și pești.

Terente

Re: va rog din suflet sunt tare speriat , am furat din aucha

Post by Terente » 30 Jul 2015, 08:36

Sa ști că la pușcărie ajunge doar balbatii adevărați și care sint și mafioți. Doar fraerii le ieste frica de închisoare. Și ca sa ști de la mine: cine nu face pușcărie nu este bărbat adevărat. Când intri acolo trebuie să saluți cu "glorie mielelui"
Poate ai noroc și pici cu mine în celula ;) sa vezi ce o să ne mai distrăm ca vad că ești de treaba. Te pupa fratele tau

Guest

Re: va rog din suflet sunt tare speriat , am furat din aucha

Post by Guest » 30 Jul 2015, 19:44

Din auchan am luat si eu.. au facut la fel si m-am trezit cu oameni la usa care m-au chemat la magazin unde erau 2 agenti care mi-au facut dosar penal pentru furt.
M-au lasat in libertate dar am dosar penal acum.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Rrazvan

Re: va rog din suflet sunt tare speriat , am furat din aucha

Post by Rrazvan » 30 Jul 2015, 19:56

Salut! Din pacate, probabil vei muri in urmatoarele 3-4 zile. Sa te uiti pe geam in fiecare zi dupa niste Audi-uri negre cu geamuri fumurii, daca sunt in parcare 3 in sir indian, inseamna ca au venit dupa tine. Asa a patit si verisorul meu. Care verisor? Exact. Sper sa rezolvi la politie, desi sunt cumparati, dar poate vei da de unul cinstit. Nu stiu ce a fost in capul tau, sa-ti fie tarana usoara.

Guest

Re: va rog din suflet sunt tare speriat , am furat din aucha

Post by Guest » 31 Jul 2015, 00:46

Am furat si eu dintr-un magazin acum 20 de ani,hai sa spunem doar ca am fost prins si am iesit recent de la racoare. Am fost violat de ceilalti prizonieri in primul an,dar dupa de la atata sapat de santuri am devenit destul de puternic sa-i pot viola pe altii. Mancarea era nasoala,in anul 4 s-a depistat mercur in mancare,dar nu primeam alta. Am mancat sobolani si pietre pana m-am decisi sa-mi tai urechea ca sa am ce manca. Am avut un singur prieten in puscarie,iar el a fost ucis in bataie de gardieni in anul 14.

Inchisoarea e naspa,dar stii cum se spune "Nu comite crima daca nu suporti clima".

Bafta in parnaie si spera la doar 10 ani,si spune-le ca il stii pe Vasile Urecheatu atunci cand intri ,vei avea o viata mai usoara la mititica

Kridals

Re: va rog din suflet sunt tare speriat , am furat din aucha

Post by Kridals » 21 Aug 2016, 12:44

Stai linistit ca nu patesti nimic.banuiesc ca tia facut si poza. Esti on evidenta si la a doua abatere te arde. In orce ocean din tara.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests