cine s-a apucat de invatat pt INM?

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
elle_cv

Post by elle_cv » 11 Jun 2008, 08:55

Draga Bobocel, a fi o persoana informata nu e ceva rau chiar daca nu ajungi la proba cu rationamentul :grin: . Ma simt flatata ca ti-ai ocupat timpul preluandu-mi vorbele si analizandu-le, dar mai bine treci pe topicul de grile sa ne batem in " ARGUMENTE JURIDICE" :-P

elle_cv

Post by elle_cv » 11 Jun 2008, 08:55

Draga Bobocel, a fi o persoana informata nu e ceva rau chiar daca nu ajungi la proba cu rationamentul :grin: . Ma simt flatata ca ti-ai ocupat timpul preluandu-mi vorbele si analizandu-le, dar mai bine treci pe topicul de grile sa ne batem in " ARGUMENTE JURIDICE" :-P

pisoi

Post by pisoi » 11 Jun 2008, 22:47

s-a publicat hotararea care modifica regulamentul de admitere la INM.Pentru cei interesati iata adresa unde o puteti vizualiza: http://www.csm-just.ro/csm/linkuri/11_0 ... 738_ro.pdf. Bafta la ex.! Este vb. de hot. Plenului CSM NR. 538/05.06.2008

elle_cv

Post by elle_cv » 12 Jun 2008, 10:08

minim 7 la testul grila.

elle_cv

Post by elle_cv » 18 Jun 2008, 19:24

La circulatia juridica a terenurilor trebuie invatat si ce prevedeau in trecut legea nr. 18/91 si 54/98? :-( Urat capitol cu proprietatea publica si cea privata.
Dupa ce autori invatati: Pop sau Barsan?

chichi

Post by chichi » 19 Jun 2008, 14:18

RATATILOR! Mai bine invatati decat sa comentati aiurea!!!

flaviusnet

Post by flaviusnet » 01 Jul 2008, 17:51

ehe..se pare ca vechea garda a renuntat la gandul efemer al INM-ului..acum s-au desteptat bavii nostri baieti de la CSM...si-au dat seama ca au nevoie de cadre...vai de capul lor.,.oricum, cei care dati..multa bafta...desi o sa vad aceleasi discutii dupa proba grila

vally

Post by vally » 02 Jul 2008, 09:09

n-am inteles, flavius, si tu renunti?!

flaviusnet

Post by flaviusnet » 02 Jul 2008, 14:21

[ce rost are?sado maso nu sunt..asa ca...nu gasesc nici o satisfactie in a ma lasa chinuit de niste incompetenti

elle_cv

Post by elle_cv » 02 Jul 2008, 18:12

e suficient ce scrie Barsan la circulatia juridica a terenurilor sau invatati si din Legea 247/2005?

elle_cv

Post by elle_cv » 02 Jul 2008, 18:17

:grin: Titlul X din lege are 1 pagina, asa ca.... :-D

vally

Post by vally » 03 Jul 2008, 07:10

ce rost are?sado maso nu sunt..asa ca...nu gasesc nici o satisfactie in a ma lasa chinuit de niste incompetenti
Flavius, ai dreptate, intr-un fel, dar chiar ii lasam sa ne invinga?
Eu n-am invatat suficient anii trecuti dar stiu ca voi erati f. bine pregatiti, numai noroc n-ati avut... si ma refer aici la multi oameni de calitate care au renuntat sa mai dea acest examen inca de anul trecut...
Fanfan a renuntat? Sper ca nu.
Mult succes celor care aleg sa ramana in cursa dar si celor care aleg alt drum. Pentru toata lumea :cafea: calda, spor la treaba.

allynna

Post by allynna » 03 Jul 2008, 15:34

chichi wrote:RATATILOR! Mai bine invatati decat sa comentati aiurea!!!
Iar au intrat virusi pe forum.

elle_cv

Post by elle_cv » 03 Jul 2008, 17:20

subscriu la parerea Alinei. :grin:

elle_cv

Post by elle_cv » 06 Jul 2008, 08:51

obligatiile- sunt cele mai TARI!!!!!!!!!!!!! :grin:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests