A doua yala cheie restrictionare acces

Sectiune destinata celor care isi cauta un avocat.
Post Reply
Seba

A doua yala cheie restrictionare acces

Post by Seba » 25 Mar 2019, 08:48

Buna, sotia a plecat de acasa la o prietena in data de 04 februarie, zice ca nu mai vine acasa, si-a gasit pe altul de 50 ani, ea are 30 ani eu 32, acum usa noastra are 2 incuietori, de un timp eu am inceput sa incui usa la ambele incuietori(aveam femeie de serviciu care avea si dansa cheie, de cand m-a inselat sotia nu mai am incredere maxima in oameni),sotia a vrut sa intre in casa cand eu nu eram acasa si a vazut ca am incuiat usa la ambele incuietori dar nu a putut sa intre, se pare ca ea nu avea cheie si de la cealalta incuietoare, a zis sa ma pregatesc ca mi-am facut-o cu mana mea, mentionez ca a mai intrat cand eu nu eram acasa si era usa incuiata la o singura incuietoare si a luat unele lucruri pe care eu le-am cumparat pentru consumul propriu, a zis ca probabil urmeaza divort, acum intrebarea e: Pot fi acuzat ca i-as fi restrictionat accesul sau asa ceva?nu mai sta de 2 luni aici si nu a mai fost de mult in apartament fara mine, acum s-a intamplat prima data sa nu fiu acasa si ea stia ca nu sunt acasa, deocamdata suntem sot sotie , nimeni nu a intentat divort, eu inca o iubesc , ea nu ma mai iubeste

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 2 guests