birfe

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
Post Reply
mihalceanu victor

birfe

Post by mihalceanu victor » 12 Aug 2010, 15:33

am nevoie de ajutor vizavi de legea18 o pb cu retrocedarile.Socrul meu mosteneste de la taicasu 12ha de teren,in91 a facut cerere la leg18 doar pe8ha,totul sa rezolvat pina aici,dar uitinduma pe rol am vazut ca are 2ha balta de peste.m-am dus la primaria din comuna si dai cu explicatia...in final nam rezolvat nimic .primarul m-iazis domnule daca nu ai facut la timp cererea si pt balta nu mai ai ce sa faci.decit poti face cererea o lasi la noi si o sa o trimitem la comisia judeteana dar nu o sa rezolvati nimic,nici in istanta nu o sa fie rezolvabila pt ca te lupti pe o lege care a existat si numai exista.

mihalceanu victor

Re: birfe

Post by mihalceanu victor » 16 Aug 2010, 14:39

mi[quote][quote][size=150][/size][/quote][/quote]halceanu victor wrote:am nevoie de ajutor vizavi de legea18 o pb cu retrocedarile.Socrul meu mosteneste de la taicasu 12ha de teren,in91 a facut cerere la leg18 doar pe8ha,totul sa rezolvat pina aici,dar uitinduma pe rol am vazut ca are 2ha balta de peste.m-am dus la primaria din comuna si dai cu explicatia...in final nam rezolvat nimic .primarul m-iazis domnule daca nu ai facut la timp cererea si pt balta nu mai ai ce sa faci.decit poti face cererea o lasi la noi si o sa o trimitem la comisia judeteana dar nu o sa rezolvati nimic,nici in istanta nu o sa fie rezolvabila pt ca te lupti pe o lege care a existat si numai exista.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests