Contract cu un mort

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
Post Reply
mariyiancu

Contract cu un mort

Post by mariyiancu » 20 Nov 2008, 18:09

Cine imi poate spune cum a facut av. Tarna Valeriu contract cu un mort? Stiu ca nu e singurul in stare de asta, dar el ma intereseaza.
Poate imi spune chiar el. :| :| :|

mazgalici

Post by mazgalici » 20 Nov 2008, 18:45

Hai sa o luam cu inceputul: cine e av.Tarna Valeriu? In ce imprejurari a incheiat el un contract cu un mort? Poate erau amandoi decedati, si atunci ...mortii cu mortii, vii cu vii. :mrgreen:

Justitiarul

Post by Justitiarul » 29 Oct 2009, 18:50

Av. Tarna Valeriu a facut contract cu un mort printr-un complice-NOTARUL. Daca Judecatorul accepta ca fiind legal acel act ilegal rezulta JUDECATORUL este si el complice.

elle_cv

Post by elle_cv » 29 Oct 2009, 18:58

Justitiarul wrote:Av. Tarna Valeriu a facut contract cu un mort printr-un complice-NOTARUL. Daca Judecatorul accepta ca fiind legal acel act ilegal rezulta JUDECATORUL este si el complice.
....mai sa fie, o adevarata conspiratie

floricel

Re:

Post by floricel » 22 Apr 2010, 12:42

mazgalici wrote:Hai sa o luam cu inceputul: cine e av.Tarna Valeriu? In ce imprejurari a incheiat el un contract cu un mort? Poate erau amandoi decedati, si atunci ...mortii cu mortii, vii cu vii. :mrgreen:
:-D :-D :-D :-D :-D

DevilMean

Re: Cine ma ajuta sa aflu ..........

Post by DevilMean » 22 Apr 2010, 23:55

Eu am impresia ca si tu vrei sa faci cum a facut el.
Altfel nu puneai intrebarea asa.

bodo111

Re: Cine ma ajuta sa aflu ..........

Post by bodo111 » 12 Feb 2011, 08:32

cred ca erau toti morti de beti :-D :grin:

romcos

Re: Cine ma ajuta sa aflu ..........

Post by romcos » 11 May 2011, 12:36

S-au folosit tablite din piatra ?
:fluierat:

ingrid

Re: Contract cu un mort

Post by ingrid » 16 May 2011, 15:53

radeti voi ,dar eu am vazut un caz cu un politist de la evidenta populatiei care a scos bani din banca in numele mortilor :bere: [cazul a fost judecat la judecatoria Baia Mare]fostul politist se numeste IEPAN.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests