contestatie?

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
Post Reply
fanfanlatulipe

Post by fanfanlatulipe » 04 Sep 2007, 15:13

imi pare rau sa aud asta...
gata, am depus contestatia...sa vedem ce-o iesi :grin:

kinga

Post by kinga » 04 Sep 2007, 15:14

81 de puncte... asta tre sa iasa.. :cafea: :cafea:

Sheridan

Post by Sheridan » 04 Sep 2007, 15:16

Fanfane meriti sa intri,fii convins si vei reusi,iti tin pumnii !

cleo27ro

Post by cleo27ro » 04 Sep 2007, 16:34

fanfanlatulipe wrote:imi pare rau sa aud asta...
gata, am depus contestatia...sa vedem ce-o iesi :grin:
Fanfane, daca reusesti...imi reaprinzi increderea in sistem. O sa fie doar o mancare reincalzita dar, buna si asa...
Iti doresc noroc! :) :floare:

vally

Post by vally » 04 Sep 2007, 16:46

Cleo27ro wrote:
fanfanlatulipe wrote:imi pare rau sa aud asta...
gata, am depus contestatia...sa vedem ce-o iesi :grin:
Fanfane, daca reusesti...imi reaprinzi increderea in sistem. O sa fie doar o mancare reincalzita dar, buna si asa...
Iti doresc noroc! :) :floare:
Subscriu, cu tot dragul. Mult noroc, fanfan.

Imi pare rau ptr. toti cei aflati in situatii asemanatoare.

Important este sa nu ne pierdem speranta si sa nu ne uitam idealurile, indiferent de greutatile intampinate pe parcurs. Uneori, drumul este la fel de valoros ca si destinatia.....

rrroxana

Post by rrroxana » 07 Sep 2007, 17:30

Ai primit raspuns la contestatie, Fanfan?

daniladion

Post by daniladion » 07 Sep 2007, 18:09

fanfanlatulipe wrote:imi pare rau sa aud asta...
gata, am depus contestatia...sa vedem ce-o iesi :grin:
mult noroc!!!!!!!!

fanfanlatulipe

Post by fanfanlatulipe » 07 Sep 2007, 21:51

rrroxana wrote:Ai primit raspuns la contestatie, Fanfan?
nimic... conform calendarului pe 8-9 septembrie se solutioneaza si se afiseaza rezultatele contestatiilor...asadar cel tarziu duminica voi afla :grin:

andreid

Post by andreid » 09 Sep 2007, 23:34

fanfanlatulipe wrote:
rrroxana wrote:Ai primit raspuns la contestatie, Fanfan?
nimic... conform calendarului pe 8-9 septembrie se solutioneaza si se afiseaza rezultatele contestatiilor...asadar cel tarziu duminica voi afla :grin:
Dupa cate am observat nu s-a admis nicio contestatie... :-( :( :-| :?

flaviusnet

Post by flaviusnet » 10 Sep 2007, 10:27

niste cretini...acum fac pe oamenii dreptatii...pe cei care aplica litera si spiritul legii....
tot ma intreb...care a fost gandirea lor: anulezi toata intrebarea, inloc sa modifici raspunsul dat cu cel corect, pt ca sa castige DOAR cei care dadusera un alt raspuns initial....pana la urma nu s-a plans nimeni de greutatea intrebarilor, ci de variantele de raspuns date de ei..

cleo27ro

Post by cleo27ro » 10 Sep 2007, 11:41

flaviusnet wrote:niste cretini...acum fac pe oamenii dreptatii...pe cei care aplica litera si spiritul legii....
tot ma intreb...care a fost gandirea lor: anulezi toata intrebarea, inloc sa modifici raspunsul dat cu cel corect, pt ca sa castige DOAR cei care dadusera un alt raspuns initial....pana la urma nu s-a plans nimeni de greutatea intrebarilor, ci de variantele de raspuns date de ei..
Dreptatea in cazul asta, de cativa ani incoace...are doua unitati de masura...a noastra si a lor. Nu ne ramane decat sa le acceptam "cantarul" si sa punem cat mai mute greutati pe el... :floare:

fanfanlatulipe

Post by fanfanlatulipe » 10 Sep 2007, 11:55

nici anul asta...a2a oara cu 79...poate daca nu as fi atat de aproape in fiecare an m-as lasa pagubas

referitor la desfasurarea examenului, intrebari anulate, etc...no comment...deja a trecut...inclusiv supararea :grin:

gavril

Post by gavril » 10 Sep 2007, 16:01

sa fac putin haz de necaz: lasa fanfane ... ca trebuie sa ponteze si cineva cu prezenta in fiecare an. Tu! Eu! Cineva trebuie sa contribuie la fondurile CSM... Sa faca concursul interesant ..

De fapt, eu nu ma mai bag contribuabil. Le-a ajuns cat am dat. Dar de tine se pare ca le este drag. Te pun pe jar an de an. :mrgreen:

Sheridan

Post by Sheridan » 10 Sep 2007, 16:09

Gavril sa inteleg ca renunti sa mai dai? de ce? Cati ani ai ca sa renunti la acest vis? Ce alte planuri ai? Oricum daca esti decis ,mare pacat !

bibi

Post by bibi » 10 Sep 2007, 16:11

Gavril wrote: De fapt, eu nu ma mai bag contribuabil. Le-a ajuns cat am dat. Dar de tine se pare ca le este drag. Te pun pe jar an de an. :mrgreen:
nici sa nu te gandesti....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests