contestatie?

INM, examene, rezultate, pareri, barfe, etc.
Post Reply
fanfanlatulipe

contestatie?

Post by fanfanlatulipe » 03 Sep 2007, 17:18

cine face? eu da!...pt ca trebuie sa am 81...sper sa nu ma fi grabit acum la verificare dar asa imi iese...asa ca...sa am bafta!
:grin:
p.s. la ce intrebari simple am gresit! bipbip!
:evil: :grin:

kiddy

Post by kiddy » 03 Sep 2007, 17:20

bafta bafta bafta multa si pumnii stransi. Esti asa de aproape !!

mariusms

Post by mariusms » 03 Sep 2007, 17:23

Sper ca s-a incurcat aparatul de citit, Fanfane. Probabil pentru ca au ajuns forma perfecta, renuntand la colturi. :mrgreen: :aplauze: :cafea:

fanfanlatulipe

Post by fanfanlatulipe » 03 Sep 2007, 17:29

sa speram ca s-a incurcat :grin:
maine o depun - ce-o fi o fi...de colorat gresit nu cred pt ca am verificat de 2 ori

Sheridan

Post by Sheridan » 03 Sep 2007, 18:40

Fanfan multa ,multa bafta!

kinga

Post by kinga » 03 Sep 2007, 18:59

succes........ :kiss: :cafea:

fanfanlatulipe

Post by fanfanlatulipe » 03 Sep 2007, 19:03

sper sa fie cu noroc...m.am mai verificat odata...imi ies 81...sper sa iasa bine...

kaizersoze

Re: contestatie?

Post by kaizersoze » 03 Sep 2007, 19:04

fanfanlatulipe wrote:cine face? eu da!...pt ca trebuie sa am 81...sper sa nu ma fi grabit acum la verificare dar asa imi iese...asa ca...sa am bafta!
:grin:
p.s. la ce intrebari simple am gresit! bipbip!
:evil: :grin:
CONTESTATIE CONTESTATIE da sa o stim si noi...ma alatur tie dar in afara de testament ce contestam?cu 79 ale mele sunt dispus(a) la orice .....aproape...

kinga

Post by kinga » 03 Sep 2007, 19:04

trebuie sa fie cu noroc.... :razz: :razz:
e musai....

rrroxana

Post by rrroxana » 03 Sep 2007, 21:44

Mult succes!!! Imi doresc sa intrii si tu si Gavril. Cred ca acum patru ani am dat pentru prima oara impreuna (sper sa nu ma insel).
Am fost pe faza tot timpul si chiar meritati s aintrati.

Mult succes si sa ne tii si pe noi la curent

fanfanlatulipe

Re: contestatie?

Post by fanfanlatulipe » 03 Sep 2007, 22:54

kaizersoze wrote:
fanfanlatulipe wrote:cine face? eu da!...pt ca trebuie sa am 81...sper sa nu ma fi grabit acum la verificare dar asa imi iese...asa ca...sa am bafta!
:grin:
p.s. la ce intrebari simple am gresit! bipbip!
:evil: :grin:
CONTESTATIE CONTESTATIE da sa o stim si noi...ma alatur tie dar in afara de testament ce contestam?cu 79 ale mele sunt dispus(a) la orice .....aproape...
la aia cu testamentul am raspuns corect, asa ca...dar acum nu mai poti contesta nicio intrebare...ci doar punctajul...trebuie sa existe doar o eventuala eroare de calcul si atat...

in rest...e f posibil sa fim colegi la anul...o sa fim o generatie f buna: tu, gavril, eu, cleo, bibi, piorel si altii de pe forum...dar poate poate acum....

p.s. dar allyna ce a facut? sper ca petrece :grin:

agenda

Post by agenda » 03 Sep 2007, 23:20

eu iti tin pumnii! :floare:
si la toti ceilalti! :floare:

cata_

Post by cata_ » 04 Sep 2007, 07:12

am 78. dezamagitor. o sa fac o contestatie, cine stie, poate vor sa ne primeasca.

bibi

Post by bibi » 04 Sep 2007, 08:14

am urmarit discutiile de pe forum cu foarte mult interes...fanfane lupta frate...gavrile...nu mai fi suparat....cleo fi barbata...baieti nu va mai plangeti...la mine totul a fost asa cum am prevazut...m-am descurcat bine la civil si la procedura civila.
am fost la examen pentru evaluarea mea personala (nu la "caterinca" :-? ) si am iesit chiar bine. nu aveam in intentii sa mai dau la anul insa rezultatul de acum ma motiveaza...se poate ....clar se poate...daca aveam si eu macar o luna de concediu sa CITESC penalul si procedura penala era si mai bine (desi tot nu cred ca luam).
examenul e dificil insa asa este si normal....nu este o restanta sau un simplu examen la facultate....trebuie sa fii nu numai bine pregatit ci sa si intelegi notiunile (practica ajuta)...
in concluzie Fruntea Sus fratilor....se poate ....keep fun all!!!

allynna

Re: contestatie?

Post by allynna » 04 Sep 2007, 09:29

fanfanlatulipe wrote:
kaizersoze wrote:
fanfanlatulipe wrote:cine face? eu da!...pt ca trebuie sa am 81...sper sa nu ma fi grabit acum la verificare dar asa imi iese...asa ca...sa am bafta!
:grin:
p.s. la ce intrebari simple am gresit! bipbip!
:evil: :grin:
CONTESTATIE CONTESTATIE da sa o stim si noi...ma alatur tie dar in afara de testament ce contestam?cu 79 ale mele sunt dispus(a) la orice .....aproape...
la aia cu testamentul am raspuns corect, asa ca...dar acum nu mai poti contesta nicio intrebare...ci doar punctajul...trebuie sa existe doar o eventuala eroare de calcul si atat...

in rest...e f posibil sa fim colegi la anul...o sa fim o generatie f buna: tu, gavril, eu, cleo, bibi, piorel si altii de pe forum...dar poate poate acum....

p.s. dar allyna ce a facut? sper ca petrece :grin:
NU prea petrec din pacate.67pct. :( :( :(

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests