UREGENT: AVOCAT BOTOSANI!

Vesti de interes.
Post Reply
piorel

UREGENT: AVOCAT BOTOSANI!

Post by piorel » 23 Jul 2009, 15:28

A venit o clientă la mine care are nevoie destul de repede de o copie legalizată a unei sentinţe pronunţată de Judecătoria Botoşani în anul 1998. Este vorba despre un dosar de divorţ despre care ştie doar anul şi numele părţilor. Deci dacă este cineva din Botoşani care are mijloacele necesare să rezolve problema, rog să mă contacteze la zero şapte patru zero unu trei şase opt trei şase, un mesaj sau un bip fiind suficient, sun eu după aceea.

Am făcut double post din cauza veşnicei probleme pe care acest site o are cu diactriticele din titluri.

agenda

Post by agenda » 23 Jul 2009, 15:33

nu iti functioneaza tasetele cu cifre? :-P (sorry ... chef de glume :razz: )

piorel

Post by piorel » 23 Jul 2009, 15:35

Mai bine găseşte-mi te rog pe cineva din Botoşani :)

agenda

Post by agenda » 23 Jul 2009, 15:40

chiar nu cunosc. cu placere te-as fi ajutat. daca nu apeleaza nimeni...incearca la baroul botosani sau http://www.baroul-botosani.ro/categorie ... definitivi

serafim

Post by serafim » 23 Jul 2009, 23:15

incearca pe
jurindex.ro
daca gasesti acolo sentinta vei putea cere in scris grefei sa-ti trimita o copie si taxezi cererea cu 2 lei

piorel

Post by piorel » 24 Jul 2009, 16:24

1. Jurindex are hotărâri doar de curţi de apel;
2. Sentinţa e din 1998, aşa cum am mai zis, iar jurindex are sentinţe mai noi de 1998;
3.Grefa se mişcă în reluare, că doar e România şi mai e şi grevă sau cum îi zice. Să nu uităm şi de vacanţă; Problema e urgentă, că d-aia am scris urgent...
4. Am cam rezolvat după mai multe telefoane, că d-aia am foşti colegi răspândiţi prin toată ţara. Am găsit om, îl sun luni.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests