Paste fericit!

Discutii filosofice pe teme actuale.
Post Reply
mirelle

Paste fericit!

Post by mirelle » 10 Apr 2009, 20:29

Paste fericit celor care sarbatoresc in zilele ce vor urma. Sunt un pic mai devreme cu urarile, dar nu cred ca voi mai aparea pe aici pana dupa aceasta.
PS: sa nu manacati prea multa carne si prea multe oua, sa nu faceti toxiinfectii alimentare :-P. Din experienta: daca se intampla, luati Clorocalcin. Naspa la gust, dar bun ca tratament.

serafim

Post by serafim » 10 Apr 2009, 21:43

multumim....cu privire la exagerari....am trecut de varsta aia... :-D :-D :-D

norocel

Post by norocel » 11 Apr 2009, 06:04

Paste fericit! :floare:

medeea

Post by medeea » 12 Apr 2009, 02:52

paste fericit! ce va doresc este sa realizati cate oportunitati aveti in calitate de juristi sa schimbati ceva in tara asta. va trebuie doar putin curaj si...nebunie!daca as putea v-as transmite toate cunostintele mele de drept acumulate noua mea tara, doar asa ca un modest termen de referinta. je vous fais toute ma confiance mes chers confrères!

nicuvar

Post by nicuvar » 17 Apr 2009, 09:19

Paste fericit tuturor. :floare:

serafim

Post by serafim » 17 Apr 2009, 11:38

Sarbatori pascale fericite doresc tutror forumistilor si familiilor acestora ! :cafea: :cafea: :cafea: :cafea: :cafea: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare:

agenda

Post by agenda » 17 Apr 2009, 11:40

SARBATORI FERICITE TUTUROR! :floare: :floare: :floare:

smill

Post by smill » 17 Apr 2009, 11:40

Paste Fericit!!!!!

MedEx

Post by MedEx » 17 Apr 2009, 12:58

PASTE FERICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT! LA TOATA LUMEA SI DUSMANILOR SI PRIETENILOR. MULTA SANATATE VA UREZ SI NUMAI BINE! :floare: :cafea:

elle_cv

Post by elle_cv » 18 Apr 2009, 11:37

Sarbatori fericite tuturor!

Bety

Paste fericit

Post by Bety » 18 Apr 2009, 14:47

Imparte in jurul tau lumina , bucurii si fericire. Invierea Domnului sa va aduca pace , belsug si tot ce va doriti. Sarbatori fericite! Sinteti cei mai tari. Tineti-o tot asa.

nicuvar

Post by nicuvar » 18 Apr 2009, 19:46

Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests