lopata

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
mariusms

Post by mariusms » 09 Aug 2007, 14:40

@Frido "Tu sa taci !" :mrgreen: :-D

frido

Post by frido » 09 Aug 2007, 14:50

mariusms wrote:@Frido "Tu sa taci !" :mrgreen: :-D

Vorba lui Gavril "cand doi iti ca esti beat du-te sa te culci! "

Ma duc ! Adica tac !

Imi mai sterg mp-urile si promit ca nu mai intru pe acest forum.

Cineva a zis ca as fi lopatadeoase,asadar e inutil sa mai stau,are cine

sa -mi apere interesele .Anyway,who cares?

Scuze tuturor!

mariusms

Post by mariusms » 09 Aug 2007, 20:36

Ei, nici chiar asa. Am glumit, dar se pare ca neinspirat.
Scuze eu imi cer. Cu condescendenta. :cafea: :floare:

kinga

Post by kinga » 09 Aug 2007, 21:09

frido wrote:
mariusms wrote:@Frido "Tu sa taci !" :mrgreen: :-D

Vorba lui Gavril "cand doi iti ca esti beat du-te sa te culci! "

Ma duc ! Adica tac !

Imi mai sterg mp-urile si promit ca nu mai intru pe acest forum.

Cineva a zis ca as fi lopatadeoase,asadar e inutil sa mai stau,are cine

sa -mi apere interesele .Anyway,who cares?

Scuze tuturor!
scumpete... stop joc... :( :( :(

e un forum... mai glumim..cateodata din pacate depasim limitele, ca doar ce putem sa patim, ne apara nick-ul... si nimeni nu stie cine suntem.
din pacate uitam... ca in spatele unui nick.. nu este un calculator.. este un om... si vorbele ranesc... orice spunem nu mai putem sa retragem.. cum se spune???
mai bine sa dai o palma.. ca nu doare asa de mult ca o vorba aruncata....

In viata de zi cu zi.. poate ca suntem cu totul altfel...
dar aici... putem sa facem ce vrem.. sa spunem ce vrem.. sa ne jucam.. sa fim rai sa fim buni... ne descarcam... pe nick-uri... pe oameni...

te rog... mai gandeste-te.... mai aduci aminte ce ti-am scris azi???

Noi nu ne situam niciodata in prezent. Anticipam viitorul ca prea lent in actualizarea lui, ca si cum am vrea sa-i grabim cursa; sau ne amintim trecutul pentru a-l opri; suntem atat de nesabuiti, incat ratacim prin timpuri care nu sunt ale noastre si nu ne gandim de fapt la ceea ce ne apartine si suntem atat de desarti, incat gandim la cele ce nu mai sunt si alergam fara sa mai reflectam doar la ceea ce exista. Adevarul e ca prezentul, de obicei, ne raneste. Il ascundem din fata ochilor nostri pentru ca ne indurereaza; daca in schimb, pentru noi e placut, ii deplangem fuga.

Incercam sa-l sustinem prin intermediul viitorului si ne ingrijim de oranduirea lucrurilor ce nu sunt in puterea noastra, pentru un timp la care nu suntem siguri ca vom ajunge. Fiecare sa-si analizeze gandurile proprii: le va gasi mereu pline de trecut si de viitor. Prezentul nu e niciodata scopul nostru: trecutul si prezentul sunt mijloace si numai viitorul e scopul nostru. In felul aceasta, nu traim niciodata, ci speram sa traim; tinzand mereu spre fericire, e inevitabil sa nu ajungem niciodata la ea."


mai aduci aminte ce ai raspuns??? :razz: :razz:
deci....
nu pleca.... te rog... :floare: :floare: :floare: :floare:

arian

Post by arian » 10 Aug 2007, 00:20

friiiidoooo .... acum am ajuns acasa.... ce-ai frate, nu ti-e bine? ma lasi sa ma bat singur cu toata lumea? ....

lopatadeoase

Post by lopatadeoase » 10 Aug 2007, 00:24

Mai fratilor traiti cu frica in spate ,frica de propria umbra sau mai stiu eu ce! Am primit mp ca as fi Tristan ,ba Frido,ba Jojonel,ba Ion Balcon,ce aveti toti?

Care e importanta informatiei?

Cine a pierdut protagonismul?

Cine l-a castigat?

Daca nu aveti forta de a fi voi insiva,atunci de ce mai faceti confesiuni necunoscutilor pe un forum? Acum stati toti cu frica in spate ca as putea fi oricare dintre voi !

Asa sa ramaneti!

lopatadeoase

Post by lopatadeoase » 10 Aug 2007, 01:00

JOJO wrote:Lopatadeoase ar trebui banat. Ne infecteaza.
Costy iti multumesc ca ai suspendat contul lui JOJONEl.
Jojo care e problema ta?

Ca sa te infectezi ar trebui sa fi bine ,iar tu esti cam putreda in suflet fata si asta e chiar grav.

.Ai probleme la toate capitolele,ameninti ,santajezi,de ce nu-ti ceri propria ejectare?


Si nu mai juca la farol !

arian

Post by arian » 10 Aug 2007, 01:03

lopata...ce-i frate cu obrazul asta subtire... sensibilitatea la ofense ... nu ma asteptam ....
credeam ca te convertisem... :-D

lopatadeoase

Post by lopatadeoase » 10 Aug 2007, 01:10

Ariane am revenit la topicul meu ,dar pare un cimitir ,aveam eu o presamtare cu nick-ul ,vezi?

Ce mai fac acum? Ma apuc sa ingrop fantomele din spatele ecranelor?

N-am haz ca sa mai vorbim si cine vrea o persoana serioasa ?


E un topic juridic,iar juristii suntem zei ,nu avem slabiciuni,nici nu divagam,toti intram pe forumuri ca sa ne informam si sa formam profesional!

Mi-am insusit critica prefacutilor astia care pretind ca vin aici pentru stiinta doar .

arian

Post by arian » 10 Aug 2007, 01:16

mai lopata, daca am avea creierele cat orgoliile ... am fi departe.... tu stai calm si tine-o asa .... altminteri facem ulcer si e foarte dureroasa boala ....

arian

Post by arian » 10 Aug 2007, 01:19

a da ... de unde dracu stii tu de cedo?? suntem colegi?

lopatadeoase

Post by lopatadeoase » 10 Aug 2007, 01:22

:lol: :lol: :grin: :grin: :mrgreen: :mrgreen:

jojo

Post by jojo » 10 Aug 2007, 06:18

lopatadeoase wrote: Ca sa te infectezi ar trebui sa fi bine ,iar tu esti cam putreda in suflet fata si asta e chiar grav.

.Ai probleme la toate capitolele,ameninti ,santajezi,de ce nu-ti ceri propria ejectare?
...fur, violez minori, falsific monede...ti-am inlesnit tie evadarea :lol:
eeei lopata, nu-i intr-atat de grav...mama ma iubeste si asa.
Care farol lopata? cred ca am fost singura care ti-a cerut public condamnarea far sa te incurc cu mesaje private


daca am amenintat sau santajat pe cineva, rog sa faca plangere, ma ejectez indata. Pe bune.

flaviusnet

Post by flaviusnet » 10 Aug 2007, 08:30

cum se intampla, ca, in fiecare an de inm, cu cateva sapatamani inainte de examen, se deschid noi topicuri, cu actori, unii reusiti, unii new-entry, altii figuranti...si chiar daca declara cu racnet de fiara ca forumul e idiot, lipsit de importanta, reusesc sa plaseze cu usurinta 100 de mesaje...
oare examenul asta la inm este atat de important incat sa trezeasca asemenea pasiuni navalnice?nu cumva cei care apar subit in luna august pe acest forum sunt refulati ai examenului, care nu stiu sa piarda???

serafim

Post by serafim » 10 Aug 2007, 08:33

:aplauze: :aplauze: :aplauze: :-D :-D :-D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests