lopata

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 13:48

pai asta e jmekeria frido - dupa ce versi o galeata de laturi, recurgi si la argumentul final, lovitura de gratie - "tu sa taci, fugi la joaca, am zis ... etc". :-D

Samurai

Post by Samurai » 09 Aug 2007, 13:49

Pe mine voi ma distratzi. Dar la voi situatzia e cam naspa. Firido, tu fugi la invatzat. Arian nu are problema asta, dar are altele si abea cand si le va recunoaste va incepe sa le rezolve. Nu-i ase mey, arianule?

arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 13:51

ador pseudopsihanaliza asta de balta ... semestrul ala de psihologie judiciara din facultate trebuie ca face minuni...inspirata programa...

oricum la ultimul mesaj saltul calitativ e vadit, samurai. darwin zambeste in mormant. aproape ca imi place sa vorbesc cu si despre tine. serios. nu te lasa.

frido

Post by frido » 09 Aug 2007, 13:54

Ariane intre amandoi o putem pune de un atelier de demontat jucarii stricate,incepem cu TZamuroiu ? Sunt convins ca vom avea succes,mai ales ca nu fug la invatat si nu iau examenul,trebuie sa ma reprofilez.

Apropos..pot aduce investitori straini :mrgreen:

kko

Post by kko » 09 Aug 2007, 13:56

Uff, cat testoosteron aruncat pe apa Sambetei&.... :lol: Nu faceti voi mai bine un stop cadru pe la matrimoniale ? :-D Ca tot se poarta &...prin zona de larg interes a INM-ului&... :-D :-D :grin:

Samurai

Post by Samurai » 09 Aug 2007, 13:58

Hai, mai spune ceva de ce mai faci tu, bineintzeles la nim si in caminul nim. Mai deschide un topic nou, vad ca s-a agatzat si firido, care-i cucoana, se pare. :(|) :pig: :evil:
Va las sa va etalatzi clasa in conditzii de stres.
Ariane, nu fi suparat, poate itzi iese cu firido. Lopatara nu vrea stagiari. Tu nici dnasta nu esti.

arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 14:01

fac si eu ce pot ... stii vorba aia, unde nu e , nici dumnezeu nu cere... :-D
dar parea un mesaj cam de adio asta, ultimul... sper ca nu te gandesti sa .... tocmai acum cand imi deveneai simpatic.

frido

Post by frido » 09 Aug 2007, 14:01

Samurai wrote:Hai, mai spune ceva de ce mai faci tu, bineintzeles la nim si in caminul nim. Mai deschide un topic nou, vad ca s-a agatzat si firido, care-i cucoana, se pare. :(|) :pig: :evil:
Va las sa va etalatzi clasa in conditzii de stres.
Ariane, nu fi suparat, poate itzi iese cu firido. Lopatara nu vrea stagiari. Tu nici dnasta nu esti.
Hai poti pleca ca m-am convins ca poti raspunde si alfel decat monosilabic !
Te asteptam la reparatii capitale,avem oferte promotionale !

agenda

Post by agenda » 09 Aug 2007, 14:02

:-( :-( :-(

agenda

Post by agenda » 09 Aug 2007, 14:14

e liniste!!! 8O

bun avatarul asta al meu!

arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 14:21

dobermannul pincher fan sepultura... frange inimi asta domnle.... :lol:

agenda

Post by agenda » 09 Aug 2007, 14:24

8)

jojo

Post by jojo » 09 Aug 2007, 14:30

Lopatadeoase ar trebui banat. Ne infecteaza.
Costy iti multumesc ca ai suspendat contul lui JOJONEl.

mariusms

Post by mariusms » 09 Aug 2007, 14:33

KKO wrote:Uff, cat testoosteron aruncat pe apa Sambetei&.... :lol: Nu faceti voi mai bine un stop cadru pe la matrimoniale ? :-D Ca tot se poarta &...prin zona de larg interes a INM-ului&... :-D :-D :grin:
:-D sa se bata, sa se injure, sa se jigneasca, dar sa nu se scuipe ca nu-i frumos. ;-)

frido

Post by frido » 09 Aug 2007, 14:36

mariusms wrote:
KKO wrote:Uff, cat testoosteron aruncat pe apa Sambetei&.... :lol: Nu faceti voi mai bine un stop cadru pe la matrimoniale ? :-D Ca tot se poarta &...prin zona de larg interes a INM-ului&... :-D :-D :grin:
:-D sa se bata, sa se injure, sa se jigneasca, dar sa nu se scuipe ca nu-i frumos. ;-)
De ce ? Iar ti-ai luat o BRRC ? :evil:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests