lopata

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 00:39

lopata: mark knopfler e misto, santana doar black magic woman si oye como va, dupa care s-a supercomercializat....

agenda: treaba cu doc cadastrala e mai complicata in caz de dezmembrare - schita cu nr.cadastral pe intregul imobil, schite cu nr. cadastrale pt fiecare imobil care rezulta in urma dezmembrarii ... cum au facut-o fara ... intreaba-i pe ei :-D

arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 00:43

lopata: ai pivnita si vin rosu??? si abia acum spui scumpule...mititelul de tine ... si acum spui ....si de cam cat vin rosu vorbim?

lopatadeoase

Post by lopatadeoase » 09 Aug 2007, 00:44

arian wrote:the doors of perception, lizzard king, tehnici de manipulare....chestii d-astea de aburit gagici sau baietei foarte tineri.... :grin:
Da exact, ma inhibi, nu mai intreb ,m-am convins !

agenda

Post by agenda » 09 Aug 2007, 00:51

stiu! au exact ce trebuie....numai ca daca vreau sa inteleg exact cum au ajuns acolo, pe langa actele nenorocitului meu imobil (pe care acuma vad ca nu le am pe toate) am patru carti funciare care releva istoricul si printre altele trebuie sa descifrez scrisul baietilor de la cf. nu la ora asta oricum!

lopatico noapte buna daca pleci, te astept cu drag si cu o alta atitudine!
si te rog nu face vreo remarca urata! :lol:

lopatadeoase

Post by lopatadeoase » 09 Aug 2007, 00:52

arian wrote:lopata: ai pivnita si vin rosu??? si abia acum spui scumpule...mititelul de tine ... si acum spui ....si de cam cat vin rosu vorbim?
Auzi eu nu ti-am zis ce musica ascult ca sa-mi zici tu cine sunt ,stiu eu ce-mi place ,dar le stii,ma surpride,tinereii astia de azi nu mai stiu nimic :mrgreen:

Am pivnita si selectie de vinuri ,mai timpurii,mai invechite ,depinde de ocazie :mrgreen:

arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 01:05

deci in afara de pasiunea mea pt jurisprudenta curtii de la strasbourg, stii si despre varsta, generatia mea si problemele ei? suprinzator ....

allynna

Post by allynna » 09 Aug 2007, 07:42

arian wrote:deci in afara de pasiunea mea pt jurisprudenta curtii de la strasbourg, stii si despre varsta, generatia mea si problemele ei? suprinzator ....

Sa inteleg ca Lopatica si-a gasit perechea pana la urma? :-D f .bine.......obiectiv atins.

arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 09:42

Sa inteleg ca Lopatica si-a gasit perechea pana la urma? f .bine.......obiectiv atins.


hai sa nu exageram, ca mai era unu care vomita niste chestii asemanatoare pe un alt topic... si vad ca incepe sa prinda ideea.

frido

Post by frido » 09 Aug 2007, 12:33

arian wrote:
Sa inteleg ca Lopatica si-a gasit perechea pana la urma? f .bine.......obiectiv atins.


hai sa nu exageram, ca mai era unu care vomita niste chestii asemanatoare pe un alt topic... si vad ca incepe sa prinda ideea.

:?: :roll:

Samurai

Post by Samurai » 09 Aug 2007, 13:14

arian wrote:
Sa inteleg ca Lopatica si-a gasit perechea pana la urma? f .bine.......obiectiv atins.


hai sa nu exageram, ca mai era unu care vomita niste chestii asemanatoare pe un alt topic... si vad ca incepe sa prinda ideea.
Vad ca matalutza scrii numai pnaci si numai ajuridic. Si cand faci un topic total dincolo de domeniul institutului, tot aci il pui. Si cand vorbesti de chefuri si beuturi, tot aci. Pai mey, asta nu mai e intamplare. Vrei sa vada duduitzele ca esti la INM? Au vazut, poate s-o lipi si de tine una.
Dedica duduitzei lopatar cate topicuri doresti, manele fara numar, ce vrei, dar la divagatzii, ca sa nu piarda si altzii timpul cu extraornnara, magnifica, magica, divina ta persoana.
Dar ce sa zic, adevaratele caractere in conditzii de sport extrem se vad. Am scris destule pentru un pufan ca tine. Hai fugi la joaca.

arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 13:17

nu poti foarte multe tu asa-i? si te macina asta, saracutul de tine ... ai obiceiul prost de a inchide discutia cu un argument forte "a la" samurai.... :grin:

frido

Post by frido » 09 Aug 2007, 13:37

Samurai wrote:
arian wrote:
Sa inteleg ca Lopatica si-a gasit perechea pana la urma? f .bine.......obiectiv atins.


hai sa nu exageram, ca mai era unu care vomita niste chestii asemanatoare pe un alt topic... si vad ca incepe sa prinda ideea.
Vad ca matalutza scrii numai pnaci si numai ajuridic. Si cand faci un topic total dincolo de domeniul institutului, tot aci il pui. Si cand vorbesti de chefuri si beuturi, tot aci. Pai mey, asta nu mai e intamplare. Vrei sa vada duduitzele ca esti la INM? Au vazut, poate s-o lipi si de tine una.
Dedica duduitzei lopatar cate topicuri doresti, manele fara numar, ce vrei, dar la divagatzii, ca sa nu piarda si altzii timpul cu extraornnara, magnifica, magica, divina ta persoana.
Dar ce sa zic, adevaratele caractere in conditzii de sport extrem se vad. Am scris destule pentru un pufan ca tine. Hai fugi la joaca.

Hai ca putem citi toti cat de juridic postezi tu ! Mai revizuieste-ti postarile daca ai pierderi de memorie si inca ceva : mai fa cate o clisma inainte sa vorbesti!

Cand vulpea nu ajunge la struguri zice ca-s acri! Asta era mesajul pt tine Arian ! De la Tzamuroiu !

Samurai

Post by Samurai » 09 Aug 2007, 13:40

frido wrote: Hai ca putem citi toti cat de juridic postezi tu ! Mai revizuieste-ti postarile daca ai pierderi de memorie si inca ceva : mai fa cate o clisma inainte sa vorbesti!

Cand vulpea nu ajunge la struguri zice ca-s acri! Asta era mesajul pt tine Arian ! De la Tzamuroiu !
Tu sa taci !

arian

Post by arian » 09 Aug 2007, 13:43

ca esti imatur, putin la minte si simtire am observat cu totii, samurai.
ceea ce nu inteleg e de ce tii mortis sa ne demonstrezi asta din nou si din nou, fiecaruia in parte.
e ok. am observat asta din primele postari. sau fara un exhibitionism repetat, viata e searbada??? :-D

frido

Post by frido » 09 Aug 2007, 13:44

Samurai wrote:
frido wrote: Hai ca putem citi toti cat de juridic postezi tu ! Mai revizuieste-ti postarile daca ai pierderi de memorie si inca ceva : mai fa cate o clisma inainte sa vorbesti!

Cand vulpea nu ajunge la struguri zice ca-s acri! Asta era mesajul pt tine Arian ! De la Tzamuroiu !
Tu sa taci !
No more arguments? :-D :-D :-D :mrgreen: :grin: I-ve got it!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests