Ce sti-ti despre KINGA

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
Post Reply
jeean

Ce sti-ti despre KINGA

Post by jeean » 02 May 2007, 17:35

Ce sti-ti despre KINGA
Vre-au sa aflu tot

judge

Post by judge » 02 May 2007, 18:24

Aoleo!!! Acum imi dau seama ca de fapt tu nu prea stii ce vrei de pe acest forum. :-x
Ba iti trebuie lucrare de licenta, ba vrei ajutor, ba doresti sa aflii totul despre un anumit membru al forumului...
Eu zic sa te linistesti daca vrei sa mai poti intra pe acest forum. Daca vrei sa inveti cate ceva pune intrebari pertinente ce au legatura cu dreptul.

:-? :-? :-x :mad: 8O

jeean

Post by jeean » 02 May 2007, 18:30

ma inervat rau kinga

judge

Post by judge » 02 May 2007, 18:31

jeean!!!!!!! :-x :-x Si tu incepi sa ma enervezi! Cred ca astazi e ultima zi a ta pe acest forum!

judge

Post by judge » 02 May 2007, 18:38

GATA! E ultima mea reactionare la postarile tale. Voi astepta pana vei fi eliminat de aici. Si inca ceva. Ip-ul calculatorului de pe care ai intrat pe forum se inregistreaza automat pe serverul web care gazduieste acest forum. La o cerere facuta providerilor de internet se poate afla de unde ai intrat. Asa ca mai incet cu afirmatiile si comportamentul tau pana nu ajungi sa savarsesti vreo fapta penala! :-?

cibela

Re: Ce sti-ti despre KINGA

Post by cibela » 03 May 2007, 07:30

jeean wrote:Ce sti-ti despre KINGA
Vre-au sa aflu tot
Am crezut ca ai doar probleme de norganizare a materiein, dar vad ca ai serioase probleme de educatie.Mai exact, probleme cauzate de lipsa ei.
"Vreau" il folosesti la tine acasa.Legat sau dezlegat, dupa cat de dinamic vrei sa fie.
Daca-l scrii intr-un mesaj public, leaga-l.La propriu si la figurat.
Daca te intereseaza un user, rezolva chestiunea in domeniul privat.
Si invata sa scrii.Corect, evident.

judge

Post by judge » 03 May 2007, 17:13

Baiatul ala are serioase probleme psihice, mi se pare mie. Bine ca a fost suspendat contul lui.

Eugen

Post by Eugen » 21 Apr 2008, 18:10

Uite ca a trecut un an si nu ai aflat nimic despre Kinga. Ce secretoasa e lumea.................., lume rea domle, lume rea !!!!!!!!!!!!!!!!!

accesio

Post by accesio » 30 Apr 2008, 23:25

Eugen wrote:Uite ca a trecut un an si nu ai aflat nimic....
Tu cum tinai dat seama?Sau e doar o intuitie esceptzionala?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests