RUSINE...HOTIE INTELECTUALA!!!

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
mariuca

Post by mariuca » 09 Oct 2004, 21:50

buna zic eu.... sper ca n-ai inteles ca este vorba despre acea poza, m-am referit la cu totul altceva..................la prestatia depusa, la acele raspunsuri taioase dar adevarate etc...

procurorul

Post by procurorul » 09 Oct 2004, 21:58

Bineinteles ca m-am prins. :lol: Te mai intrebam ce fel de imagine am ??? :lol:
Ca orb nu-s... :wink:

procurorul

Post by procurorul » 09 Oct 2004, 22:08

mariuco , ma incanta faptul ca patrunzi dincolo de taisurile replicilor mele si ca sesizezi justetea lor...
Daca as face apel la o reactie comuna impotriva celor care simt acreala strugurilor , neputand ajunge la ei , mi se vor urca din nou unii in cap amintindu-mi ca sunt baiat mare si ca ma pot descurca si singur ... :lol:
Gavril , ma baiatule :lol: , glumesc , nu te supara pe mine... :wink:

mariuca

Post by mariuca » 09 Oct 2004, 22:21

frumos spus...la ora asta fara replica......din partea mea

procurorul

Post by procurorul » 09 Oct 2004, 22:44

Crezi ca esti obligata sa dai vreo replica ?

mariuca

Post by mariuca » 09 Oct 2004, 22:47

NU
APROPO o alta caracteritica ce-ti alcatuieste imaginea - rapiditatea, te misti repede, nu-ti scapa nimic, cum faci fata?!!

procurorul

Post by procurorul » 09 Oct 2004, 22:51

Acelasi lucru gandeam eu despre tine , cand am vazut cant de repede raspunzi . Si tu , care ziceai ca iti e somn ("la ora asta").
Sunt un tip comunicativ ... Cel putin asa imi place sa cred. :wink:

mariuca

Post by mariuca » 09 Oct 2004, 23:03

Procurorule nu mi-e somn, .........dar n-am inspiratie sa dezvolt anumite subiecte, asa ca citesc si eu ce mai pica pe aici, merita............. :P

procurorul

Post by procurorul » 09 Oct 2004, 23:17

Zici ca merita ? Sa vezi cand iese cu "paruiala"... :wink:
Zi-mi si mie , te rog , cand ai dispozitie , cum vezi tu situatia cu divortul , din subiectul postat de mine in proc. civ.
:roll:

fira

Post by fira » 10 Oct 2004, 02:48

procun, nu te-ai miscat repede ce sa zic...in locul tau imi faceam de la inceput vreo 2^16 conturi permutind nickul asta de-l lua mama matematicii. Deh, mai sint si alti procurori pe lumea asta :D

procurorul

Post by procurorul » 10 Oct 2004, 20:21

:lol: Gen adidas - abibas - adidis ; nike - mike - neke - naiki ; citizen - cetezin S.a.m.d.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests