RUSINE...HOTIE INTELECTUALA!!!

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
procurorul

RUSINE...HOTIE INTELECTUALA!!!

Post by procurorul » 02 Oct 2004, 20:06

Am ramas ...socat...cand am intrat pe site...dupa o absenta de cateva zile...sa vad un membru nou...cu nick-ul...procuroru1...
Ciudat...avand in vedere nick-ul meu ales cu luni in urma...
Nu inteleg...chiar asa lipsa de imaginatie...???
procurorul-procuroru1...FOARTE ASEMANATOR... 1-l ...FOARTE ASEMANATOR...
IL SOMEZ PE ... "HOT"....SA FIE ..ORIGINAL...
DE CE ...NICK-UL MEU???
Proprietatea intelectuala se RESPECTA si aici...
Solicit sprijinul ... colegilor... in demersul meu!!!

innuenda

Post by innuenda » 02 Oct 2004, 20:26

Oricum, procurorul pe site-ul asta e numai unul si acela esti tu. Colegial ar fi sa isi schimbe nickul, dat fiind faptul ca te supara (asa cum e si firesc). Initial am dat sa cred ca poate omul e nevinovat, in sensul ca nu a vrut sa te incalece neaparat, ci...o fi procuror si vrea sa ne-o spuna neaparat si-n aceasta forma, dar m-am razgandit imediat :evil: : litera l e cvasi-asemanatoare cu 1. Adica...macar sa fi avut decenta sa-si zica procuroru2 :wink:

procurorul

Post by procurorul » 02 Oct 2004, 20:35

Multumesc de sustinere... :lol: :lol: :lol:
Chiar am ramas...masca...La primul contact cu netul , dupa ceva vreme , primul lucru pe care mi-a cazut ochii a fost ultimul membru ...procuroru1...E clar ceva tendentios...Sper sa isi revina SI SA IA ALT NICK...sau sa ramana intr-o stare latenta... :cry: :cry: :cry:
Daca nu...inseamna ca va trebui sa iau masuri... :lol: :lol: :lol:
Oricum...APRECIEZ PROMPTITUDINEA! :wink:

dellutza

Post by dellutza » 02 Oct 2004, 20:44

EU CRED CA E SI PUTIN VINA TA CA NU TE-AI DUS LA O.S.I.M. CA SA EVITI ASTFEL DE SITUATII...... :lol: glumesc, nu te supara pe mine, voiam sa destind putin atmosfera.

procurorul

Post by procurorul » 02 Oct 2004, 20:51

Da...Faceam ca cei de la La familia in conflictul cu BUG Mafia... :lol: :wink:
Sa le cant melodia aceia cu "foame da bani , baieti"... :lol: :D :cry:
Nu ma supar...chiar ma asteptam la o indrumare spre OSIM... :lol:

dellutza

Post by dellutza » 02 Oct 2004, 20:56

Prin intermediul acestui forum propun ca toata lumea sa-i ceara noului membru sa-si schimbe nick-ul. Deschid eu lista
" Stimate domn procuroru1, da dovada de ceva imaginatie si cauta-ti alt nick pentru ca mai vechiul nostru coleg procurorul se simte lezat si speram din tot sufletul ca nu asta a fost intentia ta"

procurorul

Post by procurorul » 02 Oct 2004, 21:06

:P :P :P De ma dadeam de 3 ori peste cap si nu gaseam asa o formula de...sustinere... :wink: In stilul acesta , voi strange adeziuni de la colegi , de voi candida maine-poimaine la presedintie... :lol: :lol: :lol:

wittmann

Post by wittmann » 02 Oct 2004, 21:23

Nu il sprijin pe "Procuror". De ce sa aiba exclusivitate pe o denumire ce apartine practic de domeniul public?

procurorul

Post by procurorul » 02 Oct 2004, 21:34

Stimate wittmann , ia-o mai usor... :lol: :lol: :lol: Daca nu ai sesizat caracterul amical al discutiei ... inseamna ca trebuie sa iti pui un semn de intrebare...Nu vrem sa intram in discutii sticte de drept ....
Ca nu vorbim de "salam de sibiu" , "palinca" sau "covrigi de Buzau"...
Daca te multumeste...uite...ESTI BETON...
Stiu si eu ca procuror nu e o denumire proprie... :wink:
Dar , daca esti avocat , am sa te recomand pe la Parmalat , Coca -Cola , ca astia au nevoie de un om "bengos" in proprietate intelectuala...
Sper ca sesizezi gluma si in acest text al meu...Daca nu...vezi randurile 2-3 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

innuenda

Post by innuenda » 02 Oct 2004, 21:49

Auzi, procurorule, pe considerentul asta nu mi-am luat eu avatar, ca sa nu ma vad multiplicata la infinit, sub alte nick-uri (asta plus,desigur, faptul ca nu ma regasesc in niciunul din desenele postate in sacul cu avataruri). In plus, nick-ul meu chiar a fost creatie personala, data fiind apetenta mea pt. Queen. In plus, pe formula aplicata la tine, daca vreo inspirata ar vrea sa ma copieze trunchiat, la diferenta de-o litera asemanatoare, nici nu vreau sa ma gandesc cum ar trebui sa o cheme, avand in vedere ca nn poate deveni o alta litera, apropiata alfabetic.Hi,hi,hi :lol:

procurorul

Post by procurorul » 02 Oct 2004, 21:55

Da... :lol: ...interesant...Am rascolit tot alfabetul ca sa gasesc... :lol: Buna poanta... :lol:
IMI PLACE , CA AU SI SARIT PE MINE "nBAIETII CU CARTEA"...vorba unei foste partenere de discutie de pe forumul acesta...tipa blonda... :wink:

procurorul

Post by procurorul » 02 Oct 2004, 21:56

Da... :lol: ...interesant...Am rascolit tot alfabetul ca sa gasesc... :lol: Buna poanta... :lol:
Imi place ca au si sarit la gatul meu , sa ma mustruluiasca "profesional" "nBAIETII CU CARTEA"...vorba unei foste partenere de discutie de pe forumul acesta...tipa blonda... :wink:

virtual

Post by virtual » 09 Oct 2004, 18:05

Lipsa de inspiratie crasa....ce pot sa zic, asta e, la toti ne e greu....
Lasa mai Procurorule, ca tu esti unic...:)
In plus, alias-ul tau nu cred ca e la INM, ca sa isi adjudece dreptul asta...

mariuca

Post by mariuca » 09 Oct 2004, 20:52

D-le procuror nu te supara ca macar ai ramas cu poza si te cunoste lumea, "imaginea nu ti-o poate fura nimeni".....................

procurorul

Post by procurorul » 09 Oct 2004, 21:43

Si ce fel de imagine am , mariuco ??? :wink:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests