RAKET!

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
raket

Post by raket » 13 Aug 2006, 14:37

nicuvar wrote: Se vede de la o posta ce faci ... Si bine ti-a spus deno, mai posteaza si ceva juridic, nu numai zambete.
Deci, tu crezi ca ce posteaza deno are val. juridica???

Sfanta naivitate, aici erai! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mariusms

Post by mariusms » 13 Aug 2006, 15:44

Din cate am vazut eu, opiniile juridice ale lui Nominatus sunt in general corecte.
Scuze, Raketuta, am divagat de la subiectul cel mai important ... tu, tu si iarasi tu.

PS: nu te amagi, stim cine esti. :mrgreen:

kinga

Post by kinga » 13 Aug 2006, 16:10

mariusms wrote:Din cate am vazut eu, opiniile juridice ale lui Nominatus sunt in general corecte.
Scuze, Raketuta, am divagat de la subiectul cel mai important ... tu, tu si iarasi tu.

PS: nu te amagi, stim cine esti. :mrgreen:

MariusMs .. te rog frumos ..da se poate..lasa-l pe Deno... si revino la Raket... fata a luat 10 la succesiuni ..la prima ... si la o facultate de stat ..si la ziiiiiiiiii..acu tu ce ai cu Deno???

NU PE DENO APARAM ..CI PE RAKET LAUDAM.....
hihi ..cred ca rimeaza... :grin: :grin: :grin: :grin:
deci...... pe Nominatus il stim ..nu are nevoie de aparare ..dar Raket.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tristan

Post by tristan » 13 Aug 2006, 18:19

:-D :-D :-D

Mai raketel....de data asta mi-ai confirmat ca esti bata, nu numai de drept...dar si de tot ceea ce iti trece prin mansarda!!

Eu eram "vajnicul" aparator al lui nicuvar!! Mi-a venit asa putin ieri dupa amiaza sa ma distrez cu raketel si sa ii zic ca il stiu dupa IP. :-D :-D Si se pare ca galusca a fost inghitita. Tremura hainuta pe dansa.... :-D .

Rakete...eu cam stiu cine esti. Oricum, vad ca esti si haioasa, latura pe care nu ti-am cunoscut-o!. :lol:.

Mai bine ne zici tu singura cam ce doresti!! :mrgreen:

raket

Post by raket » 13 Aug 2006, 19:12

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

tristan

Post by tristan » 13 Aug 2006, 19:21

pot sa iti recomand un distribuitor care vinde ieftin otrava de soricei. Scapa repede de ei ca ti-e mansarda supraaglomerata!! :twisted:

kinga

Post by kinga » 13 Aug 2006, 19:40

Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume. (Enriyeu Castaldo)

Tu pe asta nu stiai asa Tristane???? :-D :-D :-D :-D

kko

Post by kko » 13 Aug 2006, 22:47

Uff, yo propun ca fiecare dintre cei 11231 membrii (cati sunt azi, la ora asta) sa initieze un topic cu numele lor si... sa ne dam cu presupusul...

Yo aduc pop corn; voi aduceti bere :grin: Promit sa fluier si sa comentez , cand este cazul... :grin:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 8 guests