profesie/locatie

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
Post Reply
rudareanu

profesie/locatie

Post by rudareanu » 19 Mar 2006, 00:23

Am o propunere, pertinenta spun eu:
Sa ne actualizam profilul si sa trecem fiecare profesia si macar zona din care facem parte, o chestie pe care o consider de bun simt !

tristan

Post by tristan » 19 Mar 2006, 01:31

si daca nu facem ce zici tu inseamna ca nu avem bun simt? :evil:

rudareanu

Post by rudareanu » 19 Mar 2006, 01:45

nu, nu inseamna ca nu aveti bun simt, inseamna doar ca tu, tristan, ai o minte obtuza si pusa pe harta.
daca m-am exprimat gresit puteai sa ma corectezi, postand intr-un mod pur obiectiv, nu rastalmacind spusele mele.
Rog moderatorul sa stearga topicul, daca felul meu de a ma exprima deranjeaza.
Salntare

tristan

Post by tristan » 19 Mar 2006, 01:51

rudareanu wrote:nu, nu inseamna ca nu aveti bun simt, inseamna doar ca tu, tristan, ai o minte obtuza si pusa pe harta.
daca m-am exprimat gresit puteai sa ma corectezi, postand intr-un mod pur obiectiv, nu rastalmacind spusele mele.
Rog moderatorul sa stearga topicul, daca felul meu de a ma exprima deranjeaza.
Salntare
rudarene.... daca te pun acum sa imi spui ce inseamna obtuz habar nu ai.La ce sa te corectez? la ideile trasnite care iti trec prin cap? Pus pe harta eu?...Vezi ca poti deschide topicuri cu adevarat interesante nu de genul astuia. Ma alatur si eu solicitarii tale si rog moderatorul sa stearga topicul asta care nu are nici un sens. :lol:

florian267

Post by florian267 » 19 Mar 2006, 09:16

Problema asta s-a mai pus in discutie, iar multi nu au fost de aocrd cu ea... cica astfel se desconspira.

pompy

Re: profesie/locatie

Post by pompy » 19 Mar 2006, 19:40

[quote="rudareanu"]Am o propunere, pertinenta spun eu:
Sa ne actualizam profilul si sa trecem fiecare profesia si macar zona din care facem parte, o chestie pe care o consider de bun simt ![/quote]


[color=blue][/color]

:? Treaba cu profesia nu stiu cum am putea s-o dregem pt ca listuta nu cuprinde toate meseriile si nu as vrea sa induc in eroare.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests