Guvernul a dat liber la deconspirat magistratii securisti

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
AxaX

Guvernul a dat liber la deconspirat magistratii securisti

Post by AxaX » 24 Feb 2006, 12:56

CNSAS ii va putea lua la puricat pe fostii militieni, procurori, magistrati si agenti acoperiti ai Securitatii

http://www.evz.ro/article.php?artid=251079

VA INVIT SA FACEM UN SONDAJ DE OPINIE IMPREUNA

1. Ce credeti cati din cei 9743 membri ai avocatura.com sunt sau au fost ageti acoperiti (secreti) ai Securitatii ?

2. Ce credeti au obligatia morala personalul care lucreaza in justitie sa-si deconspire colegii lor care au fost si sunt agenti sub acoperire ?

3. Ce credeti se va folosi aceasta arma pentru curatirea aparatului de justitie ?

4. Cati credeti ca isi vor pierde pozitiile in acest an ?

5. Veti participa la deconspirare prin furnizarea de informatii ?

VA INVIT SA COMPLECTATI RASPUNSURILE CAT SI SA ADAUGATI NOI INTREBARI LA LISTA ACEASTA. HAIDETI SA SUSTINEM LUPTA CONTRA CORUPTILOR. NU NUMAI PRESEDINTELE ROMANIEI, MINISTERUL JUSTITIEI, DNA, CSM, MAI SI COMISARII EUROPENI TREBUIE SA LUPTE CU CORUPTII. CU TOTII TREBUIE SA LUPTAM PENTRU CA CORUPTIA NE COSTA PE TOTI.

AxaX

rosia_montana

Post by rosia_montana » 24 Feb 2006, 13:00

Da-mi platesti tu ochelarii dupa aia?

fanfanlatulipe

Post by fanfanlatulipe » 24 Feb 2006, 13:01

ma enerveaza caracterul de culoare (daca e culoare) alba :-P

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 24 Feb 2006, 13:09

prietene, in afara de link-ul catre ev.z. nu se poate citi nimic din mesajul tau.
Asta ai urmarit?

AxaX

COPIATI TEXTUL SI MARITI-L SAU SCHIMBATII CULOAREA

Post by AxaX » 24 Feb 2006, 13:24

CNSAS ii va putea lua la puricat pe fostii militieni, procurori, magistrati si agenti acoperiti ai Securitatii

http://www.evz.ro/article.php?artid=251079

VA INVIT SA FACEM UN SONDAJ DE OPINIE IMPREUNA

1. Ce credeti cati din cei 9743 membri ai avocatura.com sunt sau au fost ageti acoperiti (secreti) ai Securitatii ?

2. Ce credeti au obligatia morala personalul care lucreaza in justitie sa-si deconspire colegii lor care au fost si sunt agenti sub acoperire ?

3. Ce credeti se va folosi aceasta arma pentru curatirea aparatului de justitie ?

4. Cati credeti ca isi vor pierde pozitiile in acest an ?

5. Veti participa la deconspirare prin furnizarea de informatii ?

VA INVIT SA COMPLECTATI RASPUNSURILE CAT SI SA ADAUGATI NOI INTREBARI LA LISTA ACEASTA. HAIDETI SA SUSTINEM LUPTA CONTRA CORUPTILOR. NU NUMAI PRESEDINTELE ROMANIEI, MINISTERUL JUSTITIEI, DNA, CSM, MAI SI COMISARII EUROPENI TREBUIE SA LUPTE CU CORUPTII. CU TOTII TREBUIE SA LUPTAM PENTRU CA CORUPTIA NE COSTA PE TOTI.
copiati si schimbati dupa preferinta

rosia_montana

Post by rosia_montana » 24 Feb 2006, 13:43

LA REVEDERE!


Asa e bine?


:mrgreen:

nicuvar

Post by nicuvar » 24 Feb 2006, 13:47

Topic mutat la barfe de catre moderator.

AxaX

Da va simtiti cumva suspectati

Post by AxaX » 24 Feb 2006, 14:01

Ingrijorare in CSM

Intr-un comunicat de presa remis, ieri, mass-media, Consiliul Superior al Magistraturii se arata ingrijorat de afirmatiile presedintelui Traian Basescu referitoare la coruptia din sistemul judecatoresc.

Dupa cum se arata in comunicat, afirmatia presedintelui, ca judecatorii sunt corupti, afecteaza independenta si impartialitatea justitiei si scade increderea societatii in sistemul judiciar. In acelasi comunicat, CSM se adreseaza institutiilor statului cu atributii in combaterea faptelor de coruptie, cerandu-le sa actioneze energic pentru descoperirea judecatorilor care incalca legea.

Presedintele Basescu a facut aceste afirmatii in discursul tinut la Ministerul Public, la inceputul acestei saptamani.

(A.B.)
http://www.bza.ro/fullnews.php?ID=8300

Rosia Montana este un proect securist sustinut de cei undecover, asa ca esti prima pe lista doamna rosia_montana. Va cunosc urmele foarte bine, acestea se vad din spatiu. Va vine vremea promovarii in prima runda.


P.S. INTERVENTIA MODERATORULUI:
De aceea am intervenit, ca moderator. Daca as fi putut, i-as fi interzis accesul pe forum. Un incult care vine, ne jigneste si ne mai da si lectii, nu are ce cauta in acest forum.

rosia_montana

Post by rosia_montana » 24 Feb 2006, 14:49

:-D :-D :-D

Uuuuu, tremur!

E mesajul tau de Dragobete pentru mine, iubire? :evil: :mrgreen:

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 24 Feb 2006, 14:57

mai nicu, axa X sau Y asta are vreo legatura absconsa cu justice4all sau altii asemeni?
ca mi se pare suspect de asemanator stilul.

tristan

Post by tristan » 24 Feb 2006, 14:58

Deja ne este foarte cunoscut stilul lui giastisforol sau axax sau javrelor. Problema este ca l-am rugat pe Nicu sa redeschida topicul deoarece omul cu sobolani la mansarda aduce niste acuze grave la adresa celor de pe forum.
Se stie foarte bine cum se numeste in termeni medicali aceasta afectiune si anume PARANOIA.Eu cred sincer ca sunt si ceva influente de schizofrenie cu accese de multipla personalitate.
Daca te simti urmarit seara de securisti sau militieni te rog sa reclami la pompieri.Vor ajunge la tine si cu un singur jet de apa te aduc din nou la realitate.Insa pentru cat timp? Pe alt canal de comunicatii ti-am recomandat ceva pentru recreerea dumitale...nu tii insa cont de sfturile mele.
Mai cred ca mangaierile gingase din partea celorlati ar trebui sa se incheie aici. Nici indiferenta nu cred ca ar fi solutia ideala.
Nu e nimeni vinovat daca cineva nu isi ia distonocalmul de dimineata. In cazul de fata Axax.
iti spun urmatoarele: sa nu te mnai prind pe aici ca deja mi-ai ridicat nivelul nervilor si data viitoare iti pregatesc ceva special. De indivizi ca tine suntem satui pana peste cap.Trebuie sa dam si consultatii medicale acum?
Ai grija cum respiri ca iti miroase gura.
Hai pa si tine cont: fa-ti un serviciu si nu mai posta pe aici.

nicuvar

Post by nicuvar » 24 Feb 2006, 15:12

attorneyatlaw wrote:mai nicu, axa X sau Y asta are vreo legatura absconsa cu justice4all sau altii asemeni?
ca mi se pare suspect de asemanator stilul.
Si mie, pentru ca:
1. daca bza e baza lun axax, cred ca e clar
2. voi ati citit, zilnic: buna ziua, ardeal ? eu nu.
3. vreodata? voi poate, eu prima data, acum.
4. si fac legatura: ardeal, naftaniel, cluj, petrusu, justis, axax, javrele...

AllyMcBeal

Post by AllyMcBeal » 24 Feb 2006, 22:34

Ar trebui sa intervina Costy ,sa baneze definitiv de fiecare data,fiecare clona.Nu ma pricep la calculatoare,dar daca se poate identifica PC-ul,sa-i interzica accesul,cumva.
E tare deranjant deja,ca deschide la topicuri...ca la el acasa.La inceput ma distra,dar e grav acuma.

nicuvar

Post by nicuvar » 25 Feb 2006, 00:29

AllyMcBeal wrote:Ar trebui sa intervina Costy ,sa baneze definitiv de fiecare data,fiecare clona.Nu ma pricep la calculatoare,dar daca se poate identifica PC-ul,sa-i interzica accesul,cumva.
E tare deranjant deja,ca deschide la topicuri...ca la el acasa.La inceput ma distra,dar e grav acuma.
Multumesc.

AxaX

Post by AxaX » 25 Feb 2006, 10:44

tristan@trist_an :mask: :? :x

nicuvar ti-ai dat examenul cu subiectul acesta. Am inteles din felul cum ai reactionat ca esti un mare semn de :?: . De ce ?. Pai hai sa-ti spun. Daca mergi in urma pasilor lasati inscris pe acest forum ai lasat imprimat caracterul tau. Un aparator al cui crezi ! . Las cititorii sa-ti raspunda ca ale noastre te cam racae. Tristetul te-a dat de gol ca va intelegeti in surdina, dar in realitate eu cred ca cei care sunt in controlul sitului au o agenda cu totul deosebita de-a voastra. Indiferent cat de multi va agreaza pozitia, vreau sa stiti ca sunteti oamenii trecutului. Viitorul nu o sa va aduca satisfactii pentru ca ce a fost nu va mai fi si prin aceasta cred ca intelegeti mai mult decat ,,,,,,,,,, :-( :x :-x

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests