Consultarile cu alti avocati nu sunt consultatii juridice

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
Post Reply
allien

Post by allien » 13 Nov 2005, 02:54

Incearca si un antivirus bun.

BitDefender sau Zone Alarm .
Eu am al doilea si no problem merge struna. :lol:

Cel mai sigur ar fi sa iti salvezi doc pe un dvd/cd si sa ii dai un format disc ca sa il cureti

In acelasi timp daca iei Giant antispyware, care acum de fapt e preluat de Microsoft si e in versiune Beta gratuita, lasa-l sa faca " live" checking, si fara ...........iconite si poze :twisted: :twisted: :twisted:

Las ca stim noi unde bateau intentiile tale cu iconitele alea mai misto. :-D

serafim

Post by serafim » 13 Nov 2005, 03:37

:grin:
lasa mai KKO am patit-o si noi...am avut si noi fel de fel de poze deocheate ce musteau a virusi...dar noi nu am spus nimic, nimic...
cel mai dur a fost cand accesam superlex...asteptam sa se incarce legea si-mi baga supersex...cata bataie a luat fiul meu...numai el stie...ca toti virusii mi i-a adunat de pe jocuri on-line, culmea cand aveam cel mai mult de lucru ( sau toate lucrarile in curs de listare ) mi se inegrea monitorul sau picau literele din text !!!
:-D :-D :-D

kko

Post by kko » 14 Nov 2005, 00:06

serafim wrote::grin:
lasa mai KKO am patit-o si noi...am avut si noi fel de fel de poze deocheate ce musteau a virusi...dar noi nu am spus nimic, nimic...
cel mai dur a fost cand accesam superlex...asteptam sa se incarce legea si-mi baga supersex...cata bataie a luat fiul meu...numai el stie...ca toti virusii mi i-a adunat de pe jocuri on-line, culmea cand aveam cel mai mult de lucru ( sau toate lucrarile in curs de listare ) mi se inegrea monitorul sau picau literele din text !!!
:-D :-D :-D
Ete na, unde statea discretia :-D :-D :-D
Era una la dus, dulcica de altfel iar yo n-am putut sa remarc decat ca faianta de la baie era pusa ffff prost, cu rosturi aiurea si de culoare neasortata.... :-D :-D :-D

serafim

Post by serafim » 14 Nov 2005, 00:16

domle pai de aia vedeai faianta asa de VIRUSI ( de la tipa ) daaaar daca ai vazut tipa clar totul este OK :grin:
:-D :-D :-D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests