Trei, Doamne, si toate trei !

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
nicuvar

Trei, Doamne, si toate trei !

Post by nicuvar » 16 Sep 2005, 12:31

Am crezut ca va deschide altcineva subiectul; nu-i bai. Eu sunt, chiar daca cu intarziere, pe faza:
Romania - Europa 9 -2 ! :aplauze:

Valerenga - Steaua 0 - 3
Feyenord - Rapid 1 - 1
Dinamo - Everton 5 - 1

I-am batut, vorba noastra, fara drept de apel. :-D :-D :-D

denominatus

Post by denominatus » 16 Sep 2005, 14:04

Nu zice hop pana n-ai sarit gardul, ca patesti ce-a patit Lordul John ;-)

Sa nu uitam ca "a se culca pe-o ureche" e neaosh romaneasca.

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 16 Sep 2005, 14:14

Denominatus wrote:Nu zice hop pana n-ai sarit gardul, ca patesti ce-a patit Lordul John ;-)

.
adica la care parte a pataniei te referi?
la privitul cu jale si tinutul de sale sau la "zvarle-mi rogu-te si calul/ca sa pot pleca"

nicuvar

Post by nicuvar » 16 Sep 2005, 14:14

Denominatus wrote:Nu zice hop pana n-ai sarit gardul, ca patesti ce-a patit Lordul John ;-)

Sa nu uitam ca "a se culca pe-o ureche" e neaosh romaneasca.
Am vazut ce le-a facut lordul Geoana si partidul lui celor din opozitie ca s-au culcat prea mult pe o ureche si nu s-au trezit pentru vot. :-D

mariusms

Post by mariusms » 16 Sep 2005, 14:50

Goooooooooooolllllllllllllllllll !!! Am ragusit aseara. De mult nu am mai vazut un meci intreg (adica de la un capat la altu). Si cate goluri, culmea, marcate de ai nostri. Sper sa nu li se urce la cap. :mrgreen:
Merita sa bem o BRRC, nu insinuez nimic cum ca nu s-ar mai ivi ocazii. :-D

maxxim

Post by maxxim » 16 Sep 2005, 15:15

Hai ca meritam o BRRC! Pacat ca nu ne ofera astfel de satisfactii si echipa nationala! :-( :-( :-(

Va aduceti aminte de mondialul din America.... doamne, ce vremuri!

giovanni

Post by giovanni » 18 Sep 2005, 14:47

Toate ca toate, dar HAI STEAUA DESEARA CU DINAMO!!! Sa-i macalarim!!!

maxxim

Post by maxxim » 30 Sep 2005, 07:43

Si fu si episodul doi! Trei calificari!

Bravo DINAMO, STEAUA si RAPID!


:aplauze: :aplauze: :aplauze:


:floare: :floare: :floare: pentru domnite.

giovanni

Post by giovanni » 30 Sep 2005, 11:40

Bai Maxime, nu stiu altii cum sunt, dar desi sunt stelist get-beget, in seara asta am avut emotii pentru Rapid si Dinamo cum n-am mai avut in viata mea. Cu Valerenga conturile erau cam incheiate, (desi imi amintisem de esecul cu PSG - de la 3-0 pt. Steaua la masa verde la 5-0 in Franta pt. PSG) dar de Rapid nu eram deloc sigur, iar Dinamo imi provoca mari emotii data fiind presiunea publicului lui Everton.
M-am bucurat la golul lui Buga mai mult decat la golurile Stelei. Cu toate astea, sper ca si in viitorul apropiat sa am din nou emotii pentru toate 3. Ma refer acum la o eventuala calificare in primavara europeana.

FELICITARI CELOR 3 ECHIPE DOAMNE!!! DOAMNA DINAMO, DOAMNA STEAUA SI DOAMNA RAPID.

TREI DOAMNE, DOAMNE, SI MA ROG TIE CA PE MAI DEPARTE SA MEARGA TOATE 3.

Cate o floare, pentru fiecare :floare: :floare: :floare:

nicuvar

Post by nicuvar » 30 Sep 2005, 13:41

Achiesez:
Lui nicuvar i-ar fi placut sa scrie dar nu wrote:Maxxime, nu stiu altii cum sunt, dar desi sunt Polist get-beget, in primul rand sunt roman. Sper ca si in viitorul apropiat sa am din nou emotii pentru toate 3. Ma refer acum la o eventuala calificare in primavara europeana.

FELICITARI CELOR 3 ECHIPE DOAMNE!!! DOAMNA DINAMO, DOAMNA STEAUA SI DOAMNA RAPID.

TREI DOAMNE, DOAMNE, SI MA ROG TIE CA PE MAI DEPARTE SA MEARGA TOATE 3.

Cate o floare, pentru fiecare :floare: :floare: :floare:
Apropos de nationala.

luciflor

Post by luciflor » 01 Oct 2005, 16:07

Denominatus wrote:Nu zice hop pana n-ai sarit gardul, ca patesti ce-a patit Lordul John ;-)

Sa nu uitam ca "a se culca pe-o ureche" e neaosh romaneasca.
Am sarit si noi gardul odata. Joi seara RAPID am crezut in STEAUA noastra si DINAMO ne-a umplut inimile de bucurie. Macar bucuria asta s-o avem si noi, ca in rest viata e grea...

luciflor

Post by luciflor » 15 Feb 2006, 22:50

Nu mai sunt trei, Doamne, dar doua tot au ramas acum, cand vine primavara. Daca nu stiati:

Her tha Berlin - Rapid = 0 - 1.

Her renven - Steaua = 1 - 3.

Adica nici un Her nu a reusit sa invinga Doamnele noastre. :lol:
Sa dea Domnul sa fie tot asa. :floare: :floare: :floare:

tristan

Post by tristan » 16 Feb 2006, 15:20

Rapid are inca emotii!

luciflor

Post by luciflor » 16 Feb 2006, 15:45

tristan wrote:Rapid are inca emotii!
Si Steaua. Toti avem. Tot ce conteaza e sa nu se califice nici un "Her".
PS. Tristan, stiu ca esti dinamovist, imi pare rau de Doamna Dinamo, dar i-a razbunat Steaua.

tristan

Post by tristan » 16 Feb 2006, 16:02

luciflor wrote:
tristan wrote:Rapid are inca emotii!
Si Steaua. Toti avem. Tot ce conteaza e sa nu se califice nici un "Her".
PS. Tristan, stiu ca esti dinamovist, imi pare rau de Doamna Dinamo, dar i-a razbunat Steaua.
Vad ca ai tinut minte! da sunt dinamovist convins.Dar imi doresc sa se califice si Rapidul si Steaua! Inainte de a fi dinamovist sunt roman.Din pacate altii sunt suporteri si apoi romani. :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests