L-a vazut cineva pe Base in piata, in noaptea de anul nou?

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 07 Jan 2005, 14:16

a castigat simpatie iesind in oras si nu stand acasa cu familia. Asta e treaba lui de Presedinte, sa fie iubit de popor.
Ma mir ca nu-ti dai seama ca departe de a fi gafeur si penibil este in fapt GENIAL.

april

Post by april » 07 Jan 2005, 15:11

uf, n-as fi vrut sa ma mai erijez si in continuare in aparatoarea lui Base ca nu vreau sa se creada ca il apar orice ar face si ca nu sunt obiectiva. dar ce vad de la o vreme prin ziare si forumuri este totusi prea mult! chiar asa sa fie judecat un om pt ca e natural intr-o situatie care ii permite asta- petrecerea de Revelion?! este un lucru bun ca societatea s-a mai trezit si este mai vigilenta, dar sa nu transformam asta intr-o obsesie si sa carcotim la orice gest al presedintelui sau al oamenilor sai...nu e deloc constructiv. mi se pare trist ca tineri ca si mine, precum virtual, au asemenea prejudecati :( s-a facut atata tam-tam pe faptul ca a baut Base din sticla...

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 07 Jan 2005, 15:30

sa stii ca in cercurile in care ma invart eu (care sunt "culte" si formate din oameni umblati prin toata lumea) gestul a fost apreciat pozitiv.
S-a zis: "Stie ca puterea lui sta in popor si s-a intors la popor"

micuta

Post by micuta » 07 Jan 2005, 18:50

Eu nu cred ca il invata cineva, cred ca isi asculta instinctul si actioneaza ca atare. Nu cred ca se gandeste prea mult inainte de a actiona, dar are noroc si le nimereste. Uneori e simpatic, dar alteori mi se pare ca nu are comportament de presedinte. Dar la urma urmei, trebuia sa se remarce si Romania intr-un fel. Imi place Base, dar uneori sale calul. asta e parerea mea.

micuta

Post by micuta » 07 Jan 2005, 18:51

Eu nu cred ca il invata cineva, cred ca isi asculta instinctul si actioneaza ca atare. Nu cred ca se gandeste prea mult inainte de a actiona, dar are noroc si le nimereste. Uneori e simpatic, dar alteori mi se pare ca nu are comportament de presedinte. Dar la urma urmei, trebuia sa se remarce si Romania intr-un fel. Imi place Base, dar uneori sale calul. asta e parerea mea. :wink:

sofia

Post by sofia » 08 Jan 2005, 10:54

Si nu ne-am dorit un presedinte altfel decat cel care se incadra in tiparul cunoscut?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests