L-a vazut cineva pe Base in piata, in noaptea de anul nou?

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
croc

L-a vazut cineva pe Base in piata, in noaptea de anul nou?

Post by croc » 03 Jan 2005, 15:07

cum vi s-a parut?
eu mor de ciuda ca l-am ratat;

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 03 Jan 2005, 15:18

L-am vazut, ce-i drept numai la televizor.
Am insa o prietena care a fost acolo, la cativa pasi de el, si care mi-a spus ca in viata ei nu a vazut asa un om de iubit de lume.
personal mi s-a parut de mare efect momentul in care, dupa ce a deschis sampania a dus sticla la gura si a baut. Ulterior a "aruncat-o" cuiva din public. Nu stiu daca cineva il invata sau face instinctiv insa cred ca stie ca singura lui sansa este sa il iubeasca poporul. Si stie cum sa faca sa-si atraga simpatia.

croc

Post by croc » 03 Jan 2005, 15:23

eu nu l-am vazut nici macar la televizor;
recunosc ca sunt dezorientata (a baut din sticla, a aruncat-o, etc.), parca nu prea se potriveste cu ideea de presedinte, de aceea as vrea sa aud pareri;
mie imi place foarte mult de el, dar nu stiu cum au fost acele gesturi.
in schimb mi-a placut foarte mult ca a venit in piata; ma departe, ma gandesc sa fi trecut in cealalta parte, a gesturilor teatrale; :roll:

minodora

Post by minodora » 03 Jan 2005, 15:28

Daca-l invata cineva ce sa faca, il invata foarte bine. Daca face asa din capul lui inseamna ca gandeste foarte bine. A reusit sa castige simpatia si celor care nu l-au votat (e bine, nu chiar toti...).

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 03 Jan 2005, 16:19

mie mi-a placut prestatia lui. Mi-a parut un mod original de a spune: "ce daca sunt Presedintele, tot unul dintre voi am ramas. Aveti incredere in mine!"

dricaru

Post by dricaru » 03 Jan 2005, 16:30

Nu m-am uitat si nu ma intereseaza prestatzia domniei sale. :evil: :evil:

croc

Post by croc » 03 Jan 2005, 16:39

dan de ce?
doar este presedintele tarii!!

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 03 Jan 2005, 16:40

Croc draga, trebuie sa intelegi ca Dricaru este extrem de suparat pe lume si pe viata (mie asa imi rezulta din posturile lui), sigur "din alte motive".
cand ii va trece (caci cred ca-i va trece) il va interesa si pe el, ca de altfel pe noi toti. :lol: :lol:

croc

Post by croc » 03 Jan 2005, 16:45

dan poate ii trece acuma :D ;
8)

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 03 Jan 2005, 17:02

Poate..... :oops:

dricaru

Post by dricaru » 03 Jan 2005, 17:06

Hmmmmmm.... :evil: :evil: :evil:

croc

Post by croc » 03 Jan 2005, 17:19

erai mai simpatic pe chat :oops:
:lol: dricar simpatic :lol:

grety1919

Post by grety1919 » 03 Jan 2005, 19:21

Este primul lider care nu si-a ascuns (maselor) latura umana, iar consilierii lui de imagine nu fac altceva decat sa-i incurajeze aceasta atitudine. Chiar daca uneori, dupa unii, risca sa cada in ridicol - vezi lacrimile in cazul Stolo. Dupa mine, insa, a sensibilizat si a castigat...(am mai spus asta inainte de alegeri). :wink:

virtual

Post by virtual » 07 Jan 2005, 12:40

sincer mi se pare ridicol si un gafeur incorigibil...
Trebuia sa stea acasa cu familia nu sa iasa in oras ca un primar care a organizat ceva gen globus etc...
inca nu a uitat ca nu mai e primar. Iar faza cu plansu si cu latura umana, hai sa fim seriosi... mai e cineva care chiar crede ca Stolojan era bolnav?

Apropo, cum de nimeni nu comenteaza ca a fost prins la ceva restaurant select din Bucuresti luand cina cu o doamna foarte simpatica care, ups nu era sotia sa...

croc

Post by croc » 07 Jan 2005, 12:58

cine l-a "prins"?

si ce daca ?
:D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests