cam amortiti astazi, nu?

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
Post Reply
croc

cam amortiti astazi, nu?

Post by croc » 29 Dec 2004, 13:52

suntem cam amortiti astazi, asa-i???
sau numai eu? :oops:

minodora

Post by minodora » 29 Dec 2004, 14:31

Pe mine m-a cam prins amorteala aia de sarbatori. Nu prea mai am chef sa ma concentrez pe ceva.

croc

Post by croc » 29 Dec 2004, 14:55

eu asa ma bucuram ca sunt cateva zile mai libere si ca-mi voi termina lucrarile restante :lol:
dan de unde !!!!
am un randament!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

virtual

Post by virtual » 29 Dec 2004, 14:56

Pur si simplu ma trezesc dimineata cu groaza... asa de repede a trecut Craciunul... il astepti un an si e gata in 2 - 3 zile...

Iar Revelionul sa nu mai zic nimic. Is curios cum o sa fim la munca in 3 ianuarie...

Pana atunci insa de bine de rau mai este un chef mare de rev...:)

croc

Post by croc » 29 Dec 2004, 15:20

eu am mari pretentii de la revelionul asta: vreau sa elimin toata oboseala acumulata in acest an!!! :lol:

asa ca vad o perna mare! :D

asta insa nu ma impiedica sa doresc distractie placuta tuturor celor pe care ii tin "balamalele" sa chefuiasca!!!!

mary2004

Post by mary2004 » 29 Dec 2004, 18:46

Pe unii i-a prins amorteala pe altii raceala. Imi simt capul ca pe un pietroi. Tocmai acuma... :( Sper sa-mi treaca repede.

wittmann

Post by wittmann » 30 Dec 2004, 10:31

Eu de la Craciun incoace ma chinui sa postez vreun raspuns pe undeva, pe vreun forum dar nu reusesc. Parca mi s-a topit brusc creierul...(sau sunt cele 7 beri de aseara?).

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 30 Dec 2004, 12:03

coroborate cu ora din cale afara de matinala la care te trezesti! :lol:
pentru marea majoritate a oamenilor este vacanta. Dormi si tu pana mai tarziu daca tot nu ai alta treaba, ca saptamana viitoare deja incepe un nou an si e bine sa fii odihnit.
Parerea mea.....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests