Ce stiti despre.....

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
Post Reply
mamica_dulce

Ce stiti despre.....

Post by mamica_dulce » 23 Nov 2004, 13:21

Ce stiti despre societatea civila de avocatura Bogdan Grosu sau despre dl. avocat? Ati auzit despre el? Cum e ca adversar?



Maria

ESTRANG3D

Hmmmz

Post by ESTRANG3D » 23 Nov 2004, 13:58

Mi se pare aiurea subiectul ... zau asa ....

mamica_dulce

Post by mamica_dulce » 23 Nov 2004, 14:07

De ce?
Ce e rau in asta?

Maria

norocel

Re: Ce stiti despre.....

Post by norocel » 23 Nov 2004, 15:20

mamica_dulce wrote:Ce stiti despre societatea civila de avocatura Bogdan Grosu sau despre dl. avocat? Ati auzit despre el? Cum e ca adversar? Sa ne fie teama?

Urgent


Maria
De ce ar trebui sa-ti fie frica ?

attorneyatlaw

Post by attorneyatlaw » 23 Nov 2004, 17:00

ca e avocat definitiv, ca are o societate civila infiintata impreuna cu sotia, nu stiu de cand e definitiv ca nu pot accesa pagina baroului (www.baroul-bucuresti.ro)
Dar chiar asa, de ce sa-ti fie teama?
el poate fi bun si bine pregatit, voi la fel.
Daca habar nu aveti ce faceti (ceea ce sunt sigura ca nu este cazul) atunci teoretic va poate fi teama si sa va duceti in instanta chiar daca partea adversa nu are avocat.

avLisa

Ce stiti despre...

Post by avLisa » 24 Nov 2004, 12:51

Stii?... Toti au spus cam acelasi lucru... ca nu trebuie sa iti fie frica de el... Chiar nu trebuie.
De fapt nu prea am inteles, te intereseaza mai mult cabinetul sau Dl. avocat? Si daca te intereseaza el ca adversar, in ce situatie ti-ar fi adversar? Pe consultanta sau pe litigii? Eu cred ca asta conteaza...

mamica_dulce

Post by mamica_dulce » 24 Nov 2004, 13:16

Cand vii dupa un concediu luuuung de maternitate si dai piept iar cu "adversarii" si un soricel ti se pare balaur. Nu pot sa spun ca e frica doar ca as vrea sa stiu mai multe, ca sa stiu la ce sa ma astept. As vrea sa ma ajutati mai mult la capitolul asta. Cu "frica" ma descurc eu. :D

As vrea sa stiu orice se poate, cabinet, litigii, negocieri.....strict profesional totusi.

Maria

stefanmihaiv

Post by stefanmihaiv » 06 Dec 2004, 12:52

Nu am auzit de d-l avocat cu pricina, ceea ce nu e de mirare avand in vedere ca, in prezent, de obicei, sunt mai multi avocati decat clienti.
In orice caz, dat fiind nick-ul tau, d-l avocat cred ca o sa te menajeze, caci ce rau ar putea face unei nnmamici dulcinn?...

dinubocos

Post by dinubocos » 06 Dec 2004, 19:11

Crezi ca te ajuta cu ceva daca afli ca respectivul avocat este foarte bun sau foarte slab.
Mai bine te-ai interesa cat de bun este judecatorul.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests